Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Pojemniki magazynowe z certyfikatem. Co to znaczy?

Pojemniki magazynowe z certyfikatem. Co to znaczy?

Gdzie nie spojrzeć, tam atesty i certyfikaty, producenci i sprzedawcy zarzucają nas nimi na każdym kroku. Gdy włączaliśmy do naszej oferty pojemniki magazynowe opatrzone certyfikatem GS, sami zastanawialiśmy się - czy coś takiego ma znaczenie w warsztacie? Właśnie, że ma!

Pojemniki magazynowe z cerfyfikatem GS TUV

Certyfikat GS (Geprüfte Sicherheit) w dosłownym tłumaczeniu oznacza sprawdzone bezpieczeństwo. W praktyce stanowi on potwierdzenie, że dany produkt spełnia europejskie normy bezpieczeństwa i jakości. Oznacza również brak substancji szkodliwych oraz wysoką jakość wykonania, którą potwierdzają liczne testy praktyczne m.in. na wytrzymałość, a także analiza instrukcji obsługi pod kątem poprawności i kompletności. Prawo do przyznana logo mają tylko akredytowane laboratoria testujące.

Zatem, jako klient korzystający z pojemników magazynowych, które posiadają certyfikat GS, możesz mieć pełne zaufanie do ich jakości i bezpieczeństwa. Natomiast my, dzięki certyfikatowi jesteśmy pewni, że proponujemy naszym klientom wysokiej klasy sprzęt, niezawodny przez lata, bo przebadany przez wiarygodny i niezależny podmiot.

Pojemniki magazynowe z certyfikatem znajdziecie Państwo w zakładce https://wist24.pl/pojemniki-magazynowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl