Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70, 53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8-17
wtorki: godz. 9-17
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Nagrzewnice elektryczne

W tym miejscu zebraliśmy i prezentujemy nagrzewnice elektryczne – stanowiące idealną odpowiedź na potrzeby związane z bezpiecznym uzyskaniem dużych ilości ciepłego powietrza, które będzie powietrzem suchym i czystym, dostępnym w każdej chwili. Kwestia bezpieczeństwa warta jest podkreślenia, ponieważ dzięki temu, że powietrze ogrzewane jest bez otwartego ognia użytkownicy tego sprzętu mogą być w pełni spokojni.

Nagrzewnice elektryczne gwarantują komfortowe warunki cieplne w pomieszczeniach, w których nie ma możliwości montażu stałego ogrzewania. Przy ich stosowaniu nie ma wymagań, co do wentylacji pomieszczeń, dlatego sprawdzają się w każdym miejscu, nawet w najmniejszym pomieszczeniu, w którym konieczne jest osiągnięcie wyższej temperatury.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nagrzewnic elektrycznych: pełna mobilność, wysokojakościowe materiały, z których wykonany jest sprzęt – wszystko to gwarantuje satysfakcję z zakupów w naszym sklepie.

 

NAGRZEWNICE ELEKTRYCZNE

Nagrzewnica elektryczna B18EPR Nagrzewnica elektryczna B18EPR
Cena: 4 526,40 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-B18EPR

zobacz więcej
Nagrzewnica elektryczna B30EPR Nagrzewnica elektryczna B30EPR
Cena: 8 548,50 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-B30EPR

zobacz więcej
Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 15 EPB Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 15 EPB
Cena: 2 029,50 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-B15EPB

zobacz więcej
Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 2 EPB Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 2 EPB
Cena: 490,77 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-B 2EPB

zobacz więcej
Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 22 EPB Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 22 EPB
Cena: 3 333,30 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-B22EPB

zobacz więcej
Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 5EPB Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 5EPB
Cena: 910,20 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-B 5EPB

szt.
zobacz więcej
Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B3,3 EPB Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B3,3 EPB
Cena: 627,30 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-B 3.3EPB

zobacz więcej
Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B9 EPB Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B9 EPB
Cena: 1 180,80 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-B 9EPB

zobacz więcej

Nagrzewnica elektryczna – ogólna charakterystyka

Nagrzewnice elektryczne wyróżniają się spośród innych typów urządzeń brakiem otwartego ognia, który napędza cały proces grzania, dzięki temu oprócz bezpieczeństwa pożarowego nie emitują one żadnych niepożądanych produktów ubocznych jak woda czy spaliny. Istotną kwestią jest również niepobieranie tlenu z otoczenia, jednym słowem można stosować je wszędzie co jest właśnie ich największą zaletą.

Nagrzewnice olejowe oraz gazowe również są świetnymi urządzeniami, lecz poprzez sposób, w jaki są zasilane, muszą powstawać produkty uboczne ich działania, które w niektórych sytuacjach mogą być niebezpieczne, właśnie dlatego warto zaznajomić się z całą ofertą, aby jak najlepiej poznać produkty i dobrać idealny artykuł dla siebie. Dzięki swojemu bezpieczeństwu oraz kompaktowym wymiarom nagrzewnica elektryczna jest idealnym wyborem do ogrzania różnego rodzaju pomieszczeń, jak przykładowo szatnia czy garaż, nie ogranicza nas tu wentylacja czy wielkość pomieszczenia. Wygodną kwestią jest również brak paliwa, którego nie musimy uzupełniać, jedyne czego potrzebujemy do prawidłowego działania urządzenia to dostęp do gniazdka z prądem.

Nagrzewnice posiadają również wygodne funkcje, które ułatwią funkcjonalne korzystanie z urządzenia, jest to między innymi termostat pomieszczeniowy, opcja, która umożliwia nam zautomatyzowanie grzania poprzez ustawienie pożądanej temperatury. Aby nie doszło do przypadkowego przegrzania nagrzewnicy każda wyposażona jest w termostat przegrzania, podzespół, czuwający nad bezpieczeństwem, pilnujący odpowiedniej temperatury. Oczywiście istnieje możliwość ręcznej regulacji mocy urządzenia, dzięki temu można dostosować grzanie do zmieniających się warunków, na jakie jesteśmy wystawiani.

Wybrane modele posiadają opcję dystrybucji ciepła miękkimi przewodami. Oznacza to, że można podłączyć specjalny wąż, który potem nakierujemy na miejsce, które chcemy dogrzać. Całość została umieszczona w mocnej oraz zwartej stalowej konstrukcji, aby dodatkowo uodpornić obudowę na korozje oraz uszkodzenia mechaniczne, została ona pomalowana proszkowo. Takie rozwiązanie, oprócz zalet czysto technicznych gwarantuje bardzo estetyczne wykonanie malowania oraz profesjonalny wygląd urządzenia. Jaskrawy, żółty kolor, na jaki są pomalowane nagrzewnice jest bardzo dobrze widoczny, przez co ciężko przeoczyć urządzenie i przykładowo na nie wpaść, co mogłoby skończyć się mniejsza lub większą kontuzją.

Dlaczego wybrać akurat produkty firmy Master?

Nagrzewnica nadmuchowa, wentylator, osuszacz, klimatyzer – każde z tych urządzeń znajdą Państwo w ofercie Master, która dostępna jest na naszej stronie w atrakcyjnych cenach. Bez niektórych z tych urządzeń ciężko wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie, komfort cieplny jest jedną z najważniejszych kwestii, jaką powinien zapewnić sobie każdy przed rozpoczęciem pracy. Urządzenia Master cechują się wysoką jakością oraz trwałością nawet podczas intensywnego korzystania, dzięki mnogości produktów oraz rozwiązań nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie produktu. Zapraszamy więc do zapoznania się z dostępną ofertą od firmy Master oraz do śmiałego kontaktu z naszym zespołem w razie pytań, chętnie pomożemy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl