Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70
53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8:00-17:00

Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wózki transportowe do walizek i nie tylko

Dźwiganie ciężkich bądź niewygodnych do przenoszenia przedmiotów może znacząco odbić się na naszym zdrowiu, w postaci drobnych kontuzji bądź w poważniejszych przypadkach, schorzeniami, które nie tak łatwo wyleczyć. Nawet jednorazowe przeciążenie może wiązać się z poważnymi konsekwencjami, dlatego do transportu większych gabarytów polecamy wyposażenie się w wózek transportowy. Przykładowo, wózek do walizek jest w stanie komfortowo a co najważniejsze bezpiecznie przewozić rzeczy bez ryzyka niepotrzebnych przeciążeń. Pomijając nawet kwestię urazów, korzystanie z tego typu sprzętu jest po prostu wygodne i oszczędza nam zmęczenia i zachodu którego doświadczamy, przenosząc rzeczy w tradycyjny sposób.

WÓZKI TRANSPORTOWE DO WALIZEK

Wózek do walizek 580x290x60 mm Wózek do walizek 580x290x60 mm
Producent: ALLIT
Cena: 134,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

BMA420900

szt.
zobacz więcej
Wózek transportowy 140 kg  Wózek transportowy 140 kg
Producent: WIST24
Cena: 267,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

CWT140K

szt.
zobacz więcej
Wózek transportowy 60 kg Wózek transportowy 60 kg
Producent: WIST24
Cena: 185,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

CWT70K

szt.
zobacz więcej

Uniwersalny wózek transportowy

Oferowane przez nas wózki mogą przewozić ładunek nawet do 140 kg, taka nośność pozwala na załadowanie pokaźnej ilości rzeczy za jednym zamachem, co przekłada się na szybkie tempo transportu. Uniwersalny wózek transportowy cechuję się przede wszystkim dużą wytrzymałością oraz komfortem użytkowania. Ogromna zaletą naszych wózków jest możliwość złożenia ich np. do transportu, dzięki temu obierają podłużny kształt, który zabiera naprawdę minimalną przestrzeń. Składające się elementy to rączka oraz platforma na której umieszczany jest ładunek, całość po złożeniu osiąga wymiary jedynie 810x485x60 mm z 1070x500x520 mm w formie rozłożonej i gotowej do transportowania ładunków. Dzięki wykorzystaniu aluminium oraz tworzywa sztucznego, wózek transportowy dwukołowy w zależności od wersji waży tylko 5,70 kg lub 3,40 kg. Niska waga przekłada się oczywiście pozytywnie na komfort użytkowania z produktu. Oprócz niskiej wagi oraz mechanicznej wytrzymałości, kolejną zaletą wykorzystania takich materiałów jest duża odporność na warunki atmosferyczne, jak na przykład deszcz. Korozja przy tego typu sprzęcie z łatwością mogłaby wykluczyć go z użytku, tutaj nie doświadczymy takiego problemu. Dlatego właśnie wózek transportowy aluminiowy będzie optymalnym rozwiązaniem w większości sytuacji, w jakich przyjdzie się Państwu nim posługiwać. Składany wózek transportowy znajdzie zastosowanie praktycznie w każdym zakładzie bądź prywatnym garażu, proszę uwierzyć że mając go pod ręką, będą Państwo często po niego sięgać. Dzięki dużej platformie załadunkowej z powodzeniem można transportować większe przedmioty, jak np. walizki czy skrzynie.

Dedykowany wózek do walizek

Oprócz uniwersalnych wózków działających na zasadzie platformy, posiadamy również dedykowane wózki transportowe do walizek. Różnią się one od standardowych wózków tym że nie posiadają platformy, lecz są montowane do walizki/skrzyni za pomocą śrub lub są jej integralnym elementem. Zaletą takiego rozwiązania jest oczywiście większa stabilność przewożonych przedmiotów, dzięki solidnemu montażowi nie mają one możliwości aby spaść z wózka. Pomijając tą różnicę, oba rodzaje wózków łączą te same cechy jak, wykonanie z aluminium, tworzywa sztucznego, składana rączka, ciche oraz wytrzymałe kółka. Niektóre produkty takie jak skrzynie hermetyczne posiadają kółka wraz z rączką w zestawie, bądź tak jak w przypadku walizek serwisowo-montażowych, są ich integralną częścią. Każdy zestaw posiada swoją osobną specyfikację, dokładne parametry poszczególnych produktów można sprawdzić wchodząc w interesujący Państwa artykuł, w razie pytań zachęcamy oczywiście do kontaktu.

Co zyskujemy korzystając z wózków transportowych?

Przede wszystkim wygodę, bo korzystając z wózków transportowych unikamy niepotrzebnego zmęczenia i nie narażamy się na bóle czy urazy. Podczas intensywnego oraz częstego dźwigania nawet niezbyt ciężkie przedmioty mogą przyczynić się do problemów z kręgosłupem, których w końcu chcemy za wszelką cenę unikać. Dlatego w trosce o zdrowie swoje i swoich pracowników powinniśmy korzystać z tego typu pomocy w każdej sytuacji, w której tylko to możliwe. Następnym czynnikiem przemawiającym za tym aby używać wózków jest wydajność pracy z ich pomocą. Nawet najsilniejsza osoba nie będzie w stanie zabrać za jednym zamachem tyle towaru, ile pracownik wyposażony w wózek transportowy.

Wózki transportowe to naprawdę produkt godny uwagi, jest po prostu pomocny w codziennych zadaniach, które zawsze warto sobie ułatwiać. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl