Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70, 53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8-17
wtorki: godz. 9-17
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wentylatory Master

Właściwa cyrkulacja powietrza jest bardzo ważnym aspektem jeżeli chodzi o komfort przebywania w danym pomieszczeniu, ciężko poprawnie wykonywać swoje obowiązki gdy nie mamy zapewnionej odpowiedniej temperatury i jakości powietrza. Bardzo przydatnym urządzeniem w rozwiązaniu tego problemu są różnego rodzaju wentylatory, oprócz wcześniej wspomnianej cyrkulacji wspomagają one różnego rodzaju nagrzewnice oraz klimatyzery, rozprowadzają one równomiernie odpowiednią temperaturę po całym pomieszczeniu. Przy wyborze urządzenia warto sięgnąć po wentylator Master, jest to sprawdzony i renomowany przez nas producent którego z czystym sumieniem możemy Państwu polecić, firma ta jest wiodącym dostawcą tego typu urządzeń jak właśnie nagrzewnice, klimatyzery i innych produktów tego typu.

Katalog urządzeń MASTER 2022/2023

Wentylator

 

WENTYLATORY MASTER

Master BL 4800 – profesjonalna dmuchawa Master BL 4800 – profesjonalna dmuchawa
Cena: 1 131,60 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-BL 4800

zobacz więcej
Master BL 6800 – profesjonalna dmuchawa Master BL 6800 – profesjonalna dmuchawa
Cena: 1 660,50 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-BL 6800

zobacz więcej
Master BL 8800 – profesjonalna dmuchawa Master BL 8800 – profesjonalna dmuchawa
Cena: 1 968,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-BL 8800

zobacz więcej
Master BLM 4800 – profesjonalna dmuchawa Master BLM 4800 – profesjonalna dmuchawa
Cena: 897,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-BLM4800

zobacz więcej
Master BLM 6800 – profesjonalna dmuchawa Master BLM 6800 – profesjonalna dmuchawa
Cena: 1 143,90 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-BLM6800

zobacz więcej
Master CD 5000 – dmuchawa podłogowa Master CD 5000 – dmuchawa podłogowa
Cena: 1 746,60 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-CD 5000

zobacz więcej
Master DF 20 – profesjonalny wentylator Master DF 20 – profesjonalny wentylator
Cena: 1 092,24 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-DF20P

zobacz więcej
Master DF 30 – profesjonalny wentylator Master DF 30 – profesjonalny wentylator
Cena: 3 222,60 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-DF30P

szt.
zobacz więcej
Master DF 36 – profesjonalny wentylator Master DF 36 – profesjonalny wentylator
Cena: 4 366,50 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-DF36P

szt.
zobacz więcej

Zastosowanie wentylatorów

Praktycznie każdy ma lub miał w domu mały wiatrak który włączał w upalne dni, na takiej samej zasadzie lecz na o wiele większą i wydajniejszą skale działają wentylatory Master, poprawiają nasze samopoczucie poprzez cyrkulacje powietrza dzięki czemu upały przestają być dla nas tak dotkliwe.

Oczywiście dla jednej osoby mały wiatrak wystarczy lecz gdy mowa o dużych obiektach potrzebny jest wentylator przemysłowy, firma Master posiada w swojej ofercie szereg produktów tego typu, dlatego zaopatrzymy się u nich świetnie w wentylator garażowy jak i wentylatory mobilne które mogą posiadać własną baterię, co czyni je bardzo użytecznym narzędziem przy różnego rodzaju plenerowych aktywnościach. Cyrkulację powietrza można wykorzystać również podczas wykonywania różnego rodzaju prac, gdzie niepożądana jest wilgoć, wentylator budowlany będzie z pewnością przydatnym urządzeniem przy tego typu pracach.

Na wstępie wspominałem o wspomaganiu prac nagrzewnic oraz klimtyzerów, dzięki odpowiedniemu rozprowadzeniu na przykład ogrzanego powietrza po pomieszczeniu unikniemy sytuacji gdzie centralnie przy źródle ciepła jest bardzo gorąco a w późniejszych częściach pomieszczenia dalej jest zimno, dzięki wentylatorowi powietrze będzie odpowiednio krążyło po całym wnętrzu. Warto również wspomnieć o jakości tego producenta, przez lata firma Master udowodniła że korzysta tylko z wysoko gatunkowych materiałów oraz potrafi je świetnie wykorzystać tworząc wytrzymałe i trwałe produkty na których można polegać.

Kilka słów o producencie

Firma Master specjalizuje się w produkcji kilku typów urządzeń związanych z kontrolą temperatury, w każdym z rodzajów znajdziemy wiele modelów od garażowych małych urządzeń do profesjonalnych produktów na skalę przemysłową, wyróżniamy kilka głównych grup:

  • Wentylatory
  • Nagrzewnice
  • Klimatyzery
  • Osuszacze

Jak mogą się Państwo przekonać na podstawie wentylatorów oferta tego producenta jest bardzo szeroka i dostosowana do różnych odbiorców, dlatego jesteśmy pewni że każdy zainteresowany zakupem któregoś z urządzeń znajdzie odpowiednią specyfikacje produktu do swoich oczekiwań. Współpracujemy z firmą Master od dłuższego czasu, zostaliśmy jej oficjalnym partnerem więc w pełni polegamy na ich produktach, za ich pomocą można „uzbroić” się w wyposażenie na każdą pogodę dzięki któremu żadna temperatura nie będzie w stanie nas zaskoczyć.

Szczegółowe dane na temat każdego z produktów można znaleźć wchodzą w interesujący nas produkt na naszej stronie lub kontaktując się z nami poprzez e-mail bądź telefon, zachęcamy do przejrzenia całej oferty lub do bezpośredniego kontaktu aby wybrać jak najbardziej trafiony produkt.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl