Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70
53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8:00-17:00

Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Profesjonalne torby na narzędzia

Aby dobrze wykonywać swoją pracę zazwyczaj potrzebujemy odpowiednich narzędzi. Świetnej jakości sprzęt bardzo ułatwia wykonanie zadania na najwyższym poziomie, równie ważne jednak jest, aby mieć szybki oraz wygodny dostęp do tego, co przenosimy. Oczywistym wyborem mogłyby być oczywiście walizki lub skrzynie, które zresztą bardzo dobrze spełniają swoje zadanie, chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę na ciekawy produkt, jakim jest torba narzędziowa z uchwytem. Została wykonana z wytrzymałej tkaniny, dlatego równie dobrze sprawdzi się podczas pracy jako narzędzie do transportu. Torba na narzędzia wyposażona jest w szereg udogodnień, takich jak wiele kieszeni, wzmocniona podstawa, uchwyty oraz wiele innych użytecznych dodatków. Zapraszamy więc do zapoznania się z tym rodzajem produktów.

 

TORBY NA NARZEDZIA

Torba narzędziowa 16" Torba narzędziowa 16"
Producent: ALLIT
Cena: 198,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

BMA479100

szt.
zobacz więcej
Torba narzędziowa 19" Torba narzędziowa 19"
Producent: ALLIT
Cena: 163,80 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

BMA479200

szt.
zobacz więcej
Torba narzędziowa 24" Torba narzędziowa 24"
Producent: ALLIT
Cena: 198,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

BMA479210

szt.
zobacz więcej
Walizka z tworzywa lekka 327x264x78mm Walizka z tworzywa lekka 327x264x78mm
Cena: 38,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

WHPPK320H75

szt.
zobacz więcej
Walizka z tworzywa lekka 402x332x97mm Walizka z tworzywa lekka 402x332x97mm
Cena: 45,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

WHPPK392H93

szt.
zobacz więcej
Walizka z tworzywa lekka 447x412x107mm Walizka z tworzywa lekka 447x412x107mm
Cena: 65,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

WHPPK436H103

szt.
zobacz więcej

Właściwości toreb tekstylnych

Materiał tekstylny jest bardzo ciekawym wyborem ze względu na to że nie jest sztywną konstrukcją, tak jak na przykład walizka narzędziowa. Podczas korzystania ze standardowych rozwiązań, każdy przedmiot ma ustalone wymiary i nie sposób ich przeskoczyć. Sytuacja ma się jednak inaczej, gdy używamy artykułu z miękkimi ściankami. Taka cecha może być przydatna podczas transportu różnych niewymiarowych przedmiotów. Materiałowy korpus można oczywiście z rozwagą lekko rozciągnąć, dzięki czemu uzyskujemy idealną torbę na elektronarzędzia, z którymi może być problem przy pakowaniu w niedostatecznie duże, sztywne walizki.

Warto również wspomnieć o tym, że torba jest odporna na uszkodzenia, takie jak upadki oraz uderzenia. Standardowe walizki przy mocnym uderzeniu mogą się połamać, podczas gdy produkt jest wykonany z tkaniny nie jest to możliwe, ponieważ nie ma sztywnych ścianek które stawiałyby opór. Każda torba wyposażona jest w liczne kieszonki wewnątrz, jak i z zewnątrz. Niektóre posiadają zamknięcie na rzep bądź klips, to przydatna sprawa przy drobniejszych przedmiotach. Dzięki zewnętrznym schowkom najbardziej potrzebne narzędzia możemy mieć zawsze pod ręką, bez konieczności przeszukiwania wnętrza.

Kolejna zaletą, w związku z użytym materiałem, jest niewielka waga produktu, lekka torba tekstylna z metalowym uchwytem wykonanym z aluminium waży bardzo mało, cięższym elementem jest solidne dno z tworzywa sztucznego. Chroni to oczywiście najbardziej narażoną na uszkodzenia część przed uszkodzeniami lecz również nadaje sztywności i trzyma w pionie całą konstrukcję. Warto również wspomnieć że nawet najmniejsza torba ma możliwość zamknięcia - prosta lecz bardzo istotna kwestia. Z innego podstawowego wyposażenia możemy spodziewać się 2 wygodnych uchwytów, które można złączyć ze sobą podobnie, jak w torbie podróżnej za pomocą rzepu. Istnieje również możliwość zamontowania długiego paska w przewidzianym do tego miejscu.

Kilka słów o producencie

Dostawcą tego typu produktów jest dobrze znana naszym stałym klientom firma Allit, dostarcza dla nas wiele produktów różnego rodzaju: od walizek po pojemniki magazynowe. Przez lata współpracy zdołaliśmy poznać ich jakość, dlatego z czystym sumieniem możemy polecić ich produkty. Tanim produktem, który w zupełności wystarczy w wielu sytuacjach, jest walizka plastikowa na narzędzia bądź inne przedmioty. Klasyczny, surowy wygląd prezentuje się profesjonalnie, a dodatkowo walizka jest bardzo atrakcyjna cenowo. Z ich produktów będą zadowoleni profesjonaliści jak i inii użytkownicy podczas przydomowych napraw.

Artykuły oscylują w różnych pułapach cenowych, wszystko zależy od materiału oraz zaawansowania zastosowanych rozwiązań. Zapraszamy więc do zapoznania się z mnogością dostępnych produktów firmy Allit, jak i również innych świetnych dostawców.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl