Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70, 53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8-17
wtorki: godz. 9-17
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Metalowe skrzynki narzędziowe

Podczas różnych napraw zazwyczaj potrzebna jest dość pokaźna ilość sprzętu, jak narzędzia oraz inne wyposażenie, przez co fachowcy mają do zabrania ze sobą wiele kilogramów asortymentu. W tym celu stworzone zostały skrzynki metalowe, wytrzymały i pakowny sposób na transport najpotrzebniejszych rzeczy do wykonywania swoich zadań. Dzięki wykorzystaniu trwałego metalu, który jest dodatkowo wzmacniany specjalnymi metodami malowania, otrzymujemy produkt, z którego będą zadowoleni niedzielni majsterkowicze ale i również profesjonaliści, dla których będzie to codzienne narzędzie pracy. Zapraszamy więc do zapoznania się z atrybutem każdego fachowca, jakim jest metalowa skrzynka narzędziowa, niezbędnik podczas różnego rodzaju napraw.

 

SKRZYNKI METALOWE

Skrzynka narzędziowa, metalowa 5 części - 460x210x220 mm Skrzynka narzędziowa, metalowa 5 części - 460x210x220 mm
Producent: ALLIT
Cena: 132,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

BMA490611

szt.
zobacz więcej
Skrzynka narzędziowa, metalowa 5 części - 555x210x220 mm Skrzynka narzędziowa, metalowa 5 części - 555x210x220 mm
Producent: ALLIT
Cena: 165,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

BMA490612

szt.
zobacz więcej
Skrzynka narzędziowa, metalowa 7 części - 560x200x250 mm Skrzynka narzędziowa, metalowa 7 części - 560x200x250 mm
Producent: ALLIT
Cena: 286,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

BMA490613

szt.
zobacz więcej

Wykonanie

Skrzynki metalowe na narzędzia dzięki wykonaniu z blachy stalowej cechują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Całość pomalowana jest proszkowo, co dodatkowo zwiększa trwałość produktu. Taka metoda malowania zabezpiecza powierzchnię przed czynnikami atmosferycznymi, wilgocią oraz substancjami chemicznymi, ponadto dzięki wykorzystaniu takiego sposobu, całość pokryta jest farbą bardzo precyzyjnie i profesjonalnie, co przekłada się na świetny wygląd produktu. Skrzynka metalowa posiada przewagę nad plastikowym odpowiednikiem w aspekcie wytrzymałości, ponieważ przy silnym uderzeniu nawet wytrzymały plastik się połamie, zaś blacha tylko się wygnie, dzięki czemu jesteśmy dalej w stanie korzystać z takiego przedmiotu. Wysoka wytrzymałość może zaoszczędzić Państwu wiele gotówki, ponieważ niektóre narzędzia potrafią być dość delikatne i zazwyczaj kosztowne. Dzięki wytrzymałej skrzynce nawet podczas nieszczęśliwego wypadku jak upadek, narzędzia nie doznają poważnych uszkodzeń. Ważnym aspektem korzystania z produktu metalowego są zaokrąglone krawędzie. Nasze skrzynki nie posiadają ostrych krawędzi co mogłoby prowadzić do uszkodzeń i przerw w pracy.

Budowa

Każda skrzynka metalowa na narzędzia otwiera się w wygodny do korzystania z niej sposób, dzięki przemyślanej budowie jesteśmy w stanie sięgnąć po rzeczy z każdej komory bez konieczności przesuwania czegokolwiek. Rozkładany system komór pozwala na zabranie dużej ilości przedmiotów do stosunkowo małej walizki, takie rozwiązanie znacząco ułatwia transport ponieważ mamy po prostu więcej miejsca na inne rzeczy. Skrzynki metalowe zamykane są opcjonalnie zamykane na kłódkę. Producent przygotował do tego specjalny otwór, dobre rozwiązanie, gdy nie chcemy, aby każdy bez problemu mógł uzyskać dostęp do zawartości. Skrzynka metalowa narzędziowa nie może oczywiście obejść się bez wygodnej rączki ułatwiającej przenoszenie. Nasze produkty oczywiście są w nią wyposażone. Dzięki materiałom, jakie zostały dobrane, oraz sposobie wykonania, otrzymaliśmy wysokogatunkowy produkt który jest podstawowym atrybutem każdej osoby związanej w jakiś sposób z pracami ręcznymi.

Skrzynki metalowe narzędziowe są bardzo uniwersalnym narzędziem świetnie sprawdzającym się podczas transportowania jak i przechowywania narzędzi, tym bardziej zachęcamy do rozważenia zakupu tego, jak i innych ułatwiających codzienne zadania, produktów z naszej bogatej oferty.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl