Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70
53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8:00-17:00

Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Nagrzewnice olejowe stacjonarne i mobilne dużej mocy

Prezentowane w niniejszej kategorii nagrzewnice olejowe dużej mocy to wysoce wydajny sprzęt dedykowany profesjonalistom, służący do ogrzewania dużych powierzchni. Za sprawą zastosowanych rozwiązań pozwalają na bardzo szybkie wytworzenie dużej ilości ciepłego, suchego i czystego powietrza.

Zapraszamy do wyboru urządzeń, które najtrafniej odpowiedzą na konkretne potrzeby. Możliwości jest wiele, nagrzewnice olejowe występują w wersji stacjonarnej i mobilnej. Oddajemy do dyspozycji wybór różnych wariantów – zdywersyfikowanych zarówno pod względem mocy grzewczej, jak i ceny.

Oprócz wysokiej klasy sprzętu, dysponujemy także szerokim asortymentem osprzętu i dodatkowych akcesoriów, takich jak przewody giętkie do rozprowadzania ciepłego powietrza czy zestawy kół, umożliwiających szybki i wygodny transport nagrzewnic.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

NAGRZEWNICE OLEJOWE STACJONARNE I MOBILNE DUŻEJ MOCY

Nagrzewnica Olejowa z odprowadzeniem spalin AIR-BUS BV 471 S Nagrzewnica Olejowa z odprowadzeniem spalin AIR-BUS BV 471 S
Cena: 33 554,40 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-BV471S

szt.
zobacz więcej
Nagrzewnica Olejowa z odprowadzeniem spalin BV  400 Nagrzewnica Olejowa z odprowadzeniem spalin BV 400
Cena: 29 261,70 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-BV 400

zobacz więcej
Nagrzewnica Olejowa z odprowadzeniem spalin BV 500-13CR Nagrzewnica Olejowa z odprowadzeniem spalin BV 500-13CR
Cena: 46 125,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-BV 500-13CR

szt.
zobacz więcej
Nagrzewnica Olejowa z odprowadzeniem spalin BV 691S Nagrzewnica Olejowa z odprowadzeniem spalin BV 691S
Cena: 42 754,80 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Kod SKU: 

M-BV691S

szt.
zobacz więcej

Dlaczego wybraliśmy produkty firmy Master?

Urządzenia oraz osprzęt firmy Master od zawsze cechowały się wysoką wytrzymałością oraz wydajnością. W ich ofercie odnajdą Państwo nagrzewnice, osuszacze, klimatyzery oraz wszelkiej maści akcesoria przydatne w użytkowaniu tego typu sprzętu. Mnogość oferty pozwoli każdemu na wybranie odpowiedniego dla siebie produktu, zarówno z przeznaczeniem do użytku prywatnego jak i przemysłowego. Dzięki długotrwałej współpracy jesteśmy w stanie oferować Państwu te świetne produkty w atrakcyjnych cenach, zapraszamy do zakupów.

Czym charakteryzują się nagrzewnice olejowe dużej mocy?

Najbardziej uniwersalnym typem urządzeń grzewczych są nagrzewnice olejowe z odprowadzaniem spalin. Urządzenie będące wyposażone w odprowadzanie spalin sprawdzi się w wielu sytuacjach, zachowując przy tym zalety oraz przewagi nagrzewnic napędzanych olejowo. Nagrzewnice olejowe są tańsze w użytkowaniu od innych typów urządzeń grzewczych. Ich wysoka wydajność pozwala na uzyskanie dużych ilości ciepła za stosunkowo niskie pieniądze. Decydując się na taki zakup musimy liczyć się z wyższym kosztem zakupu samego urządzenia. Początkowa inwestycja zwróci się jednak z czasem i pozwoli oszczędzać regularnie pieniądze. Mobilne nagrzewnice olejowe dużej mocy łączą w sobie wysoką wydajność oraz wygodę jaka wiąże się z możliwością prostego transportu. Każda nagrzewnica mobilna dużej mocy, oprócz dostosowania do transportu posiada szereg innych ciekawych funkcjonalności ułatwiających codzienne korzystanie z urządzenia. Zaczynając od początku, czyli od stalowej, a co za tym idzie bardzo wytrzymałej ramy, która ochrania całą aparaturę przed ewentualnym uszkodzeniem. Wydajny wentylator, elektroniczna kontrola spalania, możliwość podłączenia kilu przodów giętkich to tylko niektóre z funkcji w jakie mogą być wyposażone tego typu urządzenia.

Jak najlepiej wykorzystać nagrzewnice dużej mocy?

Nagrzewnice mobilne dużej mocy ze względu na swoją wysoką wydajność mogą być z powodzeniem używane do ogrzewania różnego rodzaju większych powierzchni jak namioty oraz hale. Urządzenia te zostały opracowane do długofalowego działania. Oznacza to, że mogą pracować przez długi okres czasu bez ryzyka uszkodzenia. Przy intensywnym korzystaniu bardzo ważna jest wcześniej wspomniana ekonomiczność. Warto szukać oszczędności, a kwestia ogrzewania jest bardzo dobrym tematem do poszukiwana opcji na cięcie kosztów. Nagrzewnica olejowa z odprowadzaniem spalin sprawdzi się również we wszelakich sytuacjach awaryjnych. Jedną z takich sytuacji może być uszkodzenie głównego ogrzewania zakładu, bądź nagła potrzeba zorganizowania dodatkowej przestrzeni. W obu przypadkach konieczne jest ogrzanie dużej przestrzeni w krótkim czasie. Posiadając odpowiedni sprzęt jesteśmy w stanie bez problemu poradzić sobie w takiej sytuacji. Przy doborze urządzenia warto upewnić się, że będzie ono odpowiednie do miejsca w którym chcemy go użyć. Zbyt słaba lub mocna nagrzewnica będzie skutkować niezadowalającym działaniem i zawyżonymi kosztami eksploatacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl