Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70, 53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8-17
wtorki: godz. 9-17
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Klimatyzery ewaporacyjne

Postawienie na naturalne rozwiązania zawsze jest opłacalne, czego potwierdzeniem są nowoczesne klimatyzery ewaporacyjne marki MASTER. Mogą być wykorzystywane w różnych miejscach, bez względu na wielkość powierzchni i działają skutecznie nawet tam, gdzie nie ma dokładnej izolacji (np. w namiotach). Tego typu klimatyzery przemysłowe wyróżniają się głównie zastosowaniem w nich procesu naturalnego odparowania wody w miejsce czynnika chłodniczego. Zasilane są wodą z instalacji wodociągowej lub ze zbiornika wewnętrznego, a ich największą zaletą jest niewielki koszt eksploatacji, dzięki któremu można sporo zaoszczędzić. Klimatyzery znakomicie chłodzą wydzielone powierzchnie, oczyszczają powietrze i posiadają wentylatory o bardzo dużej wydajności. Dla wielu Klientów motywujący do dokonania zakupu jest również ich nowoczesny design i bardzo duża wytrzymałość obudowy.

Oferujemy Państwu zarówno modele stacjonarne, jak również przenośne, które odznaczają się doskonałą pracą w różnych miejscach i bezawaryjnym działaniem przez długi czas. Różnorodność rozwiązań pozwoli każdemu wybrać model odpowiednio dostosowany do indywidualnych wymagań. 

Klimatyzery Master schładzają powietrze wykorzystując prosty i naturalny proces odparowywania wody. Woda pobierana ze zbiornika przez pompę zwilża duży filtr celulozowy, przez który za pomocą wentylatora o wysokiej wydajności tłoczone jest równocześnie powietrze. Odparowująca z powierzchni filtra woda obniża jego temperaturę o kilka stopni, dzięki czemu do pomieszczenia dostarczane jest chłodne, świeże powietrze. Klimatyzery Master są przyjazne dla środowiska. Aby zapewnić energooszczędne chłodzenie wykorzystują tylko wodę i powietrze. Metoda ta wykorzystuje do 80% mniej energii niż klimatyzatory z czynnikiem chłodniczym. Klimatyzery mogą być stosowane na zewnątrz i wewnątrz budynku, nawet przy otwartych oknach i drzwiach dostarczając jednocześnie świeże, przefiltrowane powietrze. Master to naturalny wybór dla Twoich potrzeb chłodzenia.

 

 

Klimatyzer ewaporacyjny Breezair Icon EXH 210 Klimatyzer ewaporacyjny Breezair Icon EXH 210
Cena: 22 140,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzer MASTER BC 120 Klimatyzer MASTER BC 120
Cena: 4 600,20 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzer MASTER BC 80 Klimatyzer MASTER BC 80
Cena: 3 860,97 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klimatyzer MASTER CCX 4.0 Klimatyzer MASTER CCX 4.0
Cena: 1 942,17 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl