Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70, 53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8-17
wtorki: godz. 9-17
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Regały Paletowe STOW


Regały paletowe wysokiego składowania standardowe oraz wjezdne, przepływowe lub przesuwne o wysokości od 1,75 do 12 m. Projekt, dostawa, montaż.
 
 
 

Oferowane przez Wist Sp. z o.o. sp. k. regały są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi na świecie, przy wykorzystaniu kilku z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych linii technologicznych w Europie dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować jeden z najlepszych pod względem jakości oraz poziomu cenowego, produktów dostępnych na rynku. Oferujemy wszelkie dostępne systemy składowania począwszy od najpopularniejszego systemu rzędowego poprzez systemy regałów wjezdnych (Drive-in), systemy regałów grawitacyjnych, a skończywszy na systemach regałów paletowych przesuwnych.


Regały paletowe rzędowe - dzięki kształtowi profili słupów i elementów ram oraz belek wytwarzanych metodą zimnego walcowania, charakteryzują się wysoką wytrzymałość umożliwiającą przenoszenie dużych obciążeń, przy zachowaniu lekkości konstrukcji. Konstrukcja pozostałych systemów składowania oparta jest na elementach systemu rzędowego uzupełnionego w odpowiednie dla danego systemu akcesoria.

Modułowe składowanie palet

System regałów paletowych stow Pal Rack ® składa sie z szeregu podstawowych komponentów i akcesoriów potrzebnych, by sprostać Państwa wymaganiom. Regały paletowe zaprojektowane są tak, by zoptymalizować przechowywanie towarów wszelkich rozmiarów i wag. Wszystkie komponenty regałów paletowych zostały dokładnie przebadane w wyspecjalizowanych laboratoriach w celu określenia ich właściwości mechanicznych. Potrzebne są one do obliczenia bezpiecznego obciążenia każdego elementu konstrukcji regału paletowego i upewnienia się, że spełniają one surowe wymagania FEM (Fédération Européenne de la Manutention) dla regałów paletowych.

Regał Paletowy

 

pal-rack-components

1. Rama
2. Stopa
3. Belka
4. Stacja załadowczo - odbiorcza
5. Poprzeczka pod palety
6. Poprzeczka pod pojemnik
7. Ochraniacz ramy
8. Ochraniacz słupa
9. Ochraniacz narożny
10. Zabezpieczenie przed upadkiem

 

 

RAMY

Ramy oferowane są w wielu przekrojach i wariantach obciążeń odpowiednio dobierane w procesie projektowania do potrzeb użytkownika, standardowo słupy ram lakierowane proszkowo w kolorze RAL 5015, pozostały osprzęt (stopy, stężenia, śruby) wykonane ze stali ocynkowanej.

Rama STOW

 
 

BELKI / TRAWERSY

Belki oferowane są w kilkunastu wariantach i w zależności od długości i zastosowanego profilu przenoszą obciążenia od 1050 kg do 4500 kg na parę, montaż belek za pomocą zaczepu pozwala na zmianę ich położenia co 50 mm, belki wyposażone w zawleczki zabezpieczające które uniemożliwiają przypadkowe ich wypięcie . Belki oferowane są w kolorze pomarańczowym RAL 2004 powlekane tworzywem epoksydowym metodą proszkową.

Belka


 

 Stow

 

 
 
 
 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl