Dane Kontaktowe

Wist sp. z o.o. sp. k.

ul. Robotnicza 70, 53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8-17
wtorki: godz. 9-17
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Regały paletowe


Regały paletowe wysokiego składowania standardowe oraz wjezdne, przepływowe lub przesuwne o wysokości od 2 do 12 m. Projekt, dostawa, montaż.
 
 
 

Oferowane przez Wist Sp. z o.o. sp. k. regały są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi na świecie, przy wykorzystaniu jednej z najnowocześniejszych i najbardziej zautomatyzowanych linii technologicznych w Europie dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować jeden z najlepszych pod względem jakości oraz poziomu cenowego, produktów dostępnych na rynku. Oferujemy wszelkie dostępne systemy składowania począwszy od najpopularniejszego systemu rzędowego poprzez systemy regałów wjezdnych (Drive-in), systemy regałów grawitacyjnych, a skończywszy na systemach regałów paletowych przesuwnych.


Regały paletowe rzędowe - dzięki kształtowi profili słupów i elementów ram oraz belek wytwarzanych metodą zimnego walcowania, charakteryzują się wysoką wytrzymałość umożliwiającą przenoszenie dużych obciążeń, przy zachowaniu lekkości konstrukcji. Konstrukcja pozostałych systemów składowania oparta jest na elementach systemu rzędowego uzupełnionego w odpowiednie dla danego systemu akcesoria.


Regały paletowe SLP z wypełnieniem - pozwalają na tworzenie dużych powierzchni półek o znacznym obciążeniu. Regały z wypełnieniemspełniają zarówno role regału półkowego jak i paletowego. Powyższe rozwiązanie pozwala na wykorzystanie powierzchni składowej zarówno dla towarów na paletach jak i takich które są niespaletyzowane.

RAMY


Ramy oferowane są w trzech wariantach obciążeń nominalnych:

Rama SL = 8500 kg;
Rama SL2 = 12000 kg;
Rama SL3 = 15000 kg.

 

Obciążenia maksymalne w zależności od konfiguracji, wzrastają odpowiednio do 12000 kg; 16000 kg i 25000 kg, oraz w wysokościach od 2,1 m do 21 m.

 

Słupy ram oferowane są w kolorze niebieskim RAL 5010 powlekane tworzywem epoksydowym metodą proszkową, elementy złączne (stężenia; śruby; stopy)
są ocynkowane.

 

BELKI

 

Belki oferowane są w kilkunastu wariantach i w zależności od długości i zastosowanego profilu przenoszą obciążenia od 1600 kg do 4500 kg na parę, montaż belek za pomocą zaczepu pozwala na zmianę ich położenia co 70 mm, belki wyposażone w zawleczki zabezpieczające które uniemożliwiają przypadkowe ich wypięcie . Belki oferowane są w kolorze pomarańczowym RAL 2004 powlekane tworzywem epoksydowym metodą proszkową.
 
 
 
 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl