Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70, 53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8-17
wtorki: godz. 9-17
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Pojemniki Magazynowe

Magazynowe pojemniki plastikowe - prosty sposób na porządek

Kuwety magazynowe to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w zakładach pracy, jak i również w prywatnych domach bądź garażach, dostępne do zakupu są w ogromie kolorów, kształtów oraz różnorakich dodatków. Za ich pomocą można uporządkować każdą przestrzeń. Swoją funkcjonalność zawdzięczają  prostocie i wysokiej jakości wykonania, tworzywo sztuczne o nazwie polipropylen, z którego są zrobione, posiada szereg cech bardzo pożądanych przy produkcji tego typu produktów. Dlatego właśnie warto zainteresować się tematem organizacji przestrzeni i zakupić pojemniki do garażu bądź warsztatu, czyniąc tym samym swoją pracę sprawniejszą i przyjemniejszą, gwarantujemy że nasze produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

POJEMNIKI MAGAZYNOWE

Duży zestaw pojemników na tablicach

Etykiety do dużych pojemników 20 sztuk

Etykiety do małych pojemników 20 sztuk

Etykiety do największych pojemników nr 5 - 20 sztuk

Etykiety do pojemników 20 sztuk

Etykiety do szerokich pojemników 185mm

Etykiety do średnich pojemników 20 sztuk

Listwa metalowa do poj. ProfiPlus Compact 1/2/2L/3 590mm

Listwa z PCV do pojemników 1,2,2L - 510x40x10 mm

Pojemnik magazynowy czerwony nr 1 - 102x100x60 mm

Pojemnik magazynowy niebieski nr 1 - 102x100x60 mm

Pojemnik magazynowy czarny ESD- 180x300x80 mm

Pojemnik magazynowy czarny ESD- 180x400x80 mm

Pojemnik magazynowy czarny ESD- 400x90x80 mm

Pojemnik magazynowy czerwony 300S- 285x90x80 mm

Pojemnik magazynowy czerwony 400B - 400x185x81 mm

Pojemnik magazynowy czerwony 400S - 400x90x80 mm

Pojemnik magazynowy czerwony 500B - 500x185x80 mm

Wielofunkcyjność pojemników dzięki przemyślanym dodatkom 

Nasi dostawcy to producenci na światowym poziomie, dlatego opracowali szereg ulepszeń do swoich produktów. Są to proste rozwiązania jak na przykład, etykiety którymi możemy zaznaczyć zawartość poszczególnych kuwet, bądź przegródki, którymi dzielimy pojemniki plastikowe, aby produkty wewnątrz się nie wymieszały. W ofercie znajdują się kuwety warsztatowe zamykane, dzięki którym możemy utrzymać przedmioty wewnątrz w czystości. Przygotowaliśmy również różnego rodzaju zestawy, w skład których wchodzą pojemniki plastikowe na różnych platformach do montażu, takich jak listy oraz tablice narzędziowe. Użycie tego typu uproszczeń zaoszczędzi nam wiele czasu, sprzątania i nerwów, ponieważ montaż tych zestawów jest niezwykle prosty a duże możliwości personalizacji czynią nasze produkty wyborem na lata. W naszej ofercie znajdują się również specjalistyczne kuwety warsztatowe z przeznaczeniem do operowania przy elektronice. Podczas wykonywania prac przy takich komponentach istnieje ryzyko wystąpienia wyładowania elektrostatycznego co może skutkować ich uszkodzeniem. Odpowiednio zaprojektowany pojemnik przemysłowy dzięki swojej budowie nie doprowadza do wyładowań, chroniąc tym samym elektronikę. Do tego typu kuwet posiadamy też dedykowane przegródki oraz etykiety.

Trwałe, wytrzymałe i przemyślane pojemniki plastikowe

Funkcjonalne plastikowe pojemniki warsztatowe do segregowania różnych przedmiotów, powinny być odporne na różne czynniki, z którymi w takich miejscach mamy do czynienia na co dzień. Dlatego proponowane przez nasz pojemniki do warsztatu posiadają znak TÜV/GS, jest to certyfikat jakości który wydaje instytut badawczy TÜV Rheinland. Aby przejść badania, producenci muszą spełnić szereg surowych warunków dotyczących bezpieczeństwa produktu podczas jego użytkowania oraz jakości. 

Każdy pojemnik plastikowy jest odporny na różnego rodzaju żywice, tłuszcze, oleje, zasady i inne tego typu substancje, potrafi też operować w skrajnych temperaturach od -10 do 60 stopni na plusie, przez co może być wykorzystywany w wielu różnych obiektach. Jak już wspominaliśmy, tworzywo sztuczne, które zostało użyte, czyli polipropylen, idealnie nadaje się do wytwarzania takich produktów. Dzięki swoim właściwościom, takim jak wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne, jest często wykorzystywany na wielu płaszczyznach przemysłu. Pojemniki dzięki swojej przemyślanej budowie można układać jeden na drugim, oszczędzając tym samym cenną przestrzeń. Produkt jest również kompatybilny z różnymi zestawami naściennymi oraz stojakowymi.

Różnorodność rozmiarów jest naprawdę duża, dlatego każdy znajdzie odpowiednie wymiary do swoich potrzeb. Najmniejsze pojemniki magazynowe warsztatowe mają po kilkadziesiąt milimetrów, zaś największe osiągają wielkość blisko pół metra. Serdecznie zapraszamy do dokładnego sprawdzenia naszej oferty, aby nie przegapić ciekawych propozycji, a w przypadku pytań do kontaktu z nami poprzez e-mail bądź telefon.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl