Produkt dnia
Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 15 EPB
Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 15 EPB
2 035,65 zł
Nagrzewnica elektryczna B30EPR
Nagrzewnica elektryczna B30EPR
8 769,90 zł
Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 22 EPB
Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 22 EPB
3 394,80 zł
szt.
Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 5 EPB
Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 5 EPB
885,60 zł
szt.
Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B9 EPB
Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B9 EPB
1 142,67 zł
Nagrzewnica gazowa nadmuchowa BLP 17 M
Nagrzewnica gazowa nadmuchowa BLP 17 M
959,40 zł
szt.
Nagrzewnica gazowa nadmuchowa BLP 73M
Nagrzewnica gazowa nadmuchowa BLP 73M
2 601,45 zł
szt.
Nagrzewnica gazowa BLP 103 ET
Nagrzewnica gazowa BLP 103 ET
5 485,80 zł
Nagrzewnica Olejowa z odprowadzeniem spalin BV 110
Nagrzewnica Olejowa z odprowadzeniem spalin BV 110
10 332,00 zł
Nagrzewnica Olejowa z odprowadzeniem spalin BV 170
Nagrzewnica Olejowa z odprowadzeniem spalin BV 170
11 316,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Przemyślany i dobrze wyposażony magazyn - dlaczego to takie ważne?
Przemyślany i dobrze wyposażony magazyn - dlaczego to takie ważne?

Magazyny są miejscami, w których organizacja i dbałość o dokładność powinny być pierwszorzędnymi wartościami, im więcej rozwiązań które pomogają umocnić te cechy, tym szybciej i z większą dokładnością zachodzą procesy magazynowe, które generują zyski. Przed jakimkolwiek zakupem trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, jaką dokładnie rolę będzie pełnił magazyn? Jakimi artykułami będzie operował oraz jakich będą gabarytów? Ważny jest również budżet oraz jaką powierzchnią dysponujemy. Nie można przy tym wszystkim zapomnieć o najważniejszej kwestii, czyli bezpieczeństwu przebywających tam osób. Trzeba zwrócić uwagę na zachowanie odpowiedniego miejsca na szlaki komunikacyjne, aby nie przepełnić zbytnio przestrzeni, która przez to stanie się zatłoczona i niewygodna do użytkowania. Dobór trwałego asortymentu dobrej jakości ma ogromny wpływ na obie najważniejsze kwestie magazynowania: trwałość komponentów zapewnia brak konieczności częstego serwisowania, a co za tym idzie nie tracimy czasu i pieniędzy na przestoje. Solidne wykonanie wybaczy więcej błędów ludzkich podczas różnego rodzaju wypadków, takich jak na przykład uderzenie wózkiem w regał z pojemnikami. Słabej jakości wyposażenie może nie wytrzymać próby czasu i intensywnego eksploatowania tworząc tym samym koszty o wiele wyższe niż pieniądze, które zaoszczędziliśmy wybierając tańszą opcję.

czytaj całość »
Torby na narzędzia - praktyczne i estetyczne
Torby na narzędzia - praktyczne i estetyczne

Gdy mowa o asortymencie związanym z narzędziami oraz różnego rodzaju pracami manualnymi, praktyczność oraz wytrzymałość wybranych przez nas rzeczy jest najważniejsza, to właśnie te cechy warunkują jak bardzo produkt ułatwi nam naszą pracę i jak długo nam posłuży. Kwestią teoretycznie poboczną, chodź dla niektórych także istotną, jest to jak dany produkt się prezentuje. Nie można ukryć, że fachowiec wyposażony w estetyczny sprzęt oraz profesjonalne ubranie robocze, od razu wzbudza wrażenie dobrze wykształconego w swoim fachu, takiej osobie ludzie są bardziej skłonni zaufać w kwestii napraw lub doboru różnych komponentów związanych z jego działalnością, a co za tym idzie taka osoba może zarobić więcej. Torby na narzędzia, jak każdy z naszych przedmiotów, łączą funkcjonalność z profesjonalnym wyglądem, posiadają jednak one ze względu na swoją budowę kilka ciekawych możliwości, które odróżniają je na tle konkurencji.

czytaj całość »
Jak wybrać odpowiednią skrzynkę narzędziową?
Jak wybrać odpowiednią skrzynkę narzędziową?

Dobór odpowiedniego sprzętu do naszego zadania jest już praktycznie połową sukcesu, gdy już zbierzemy wszystkie potrzebne nam przedmioty, trzeba je jednak oczywiście jakoś przetransportować na miejsce wykonywania zlecenia. Tutaj stajemy przed kolejnym wyborem, jaką skrzynkę narzędziową bądź walizkę dobrać, aby pomieścić wszystkie potrzebne przedmioty, a jednocześnie mieć do nich odpowiedni dostęp. W zależności od Państwa profesji produkt będzie musiał spełniać trochę inne założenia. Czasami najlepszym rozwiązaniem jest dobór dodatkowego wyposażenia, jak różnego rodzaju organizery bądź pojemniki wewnętrzne dla zoptymalizowania dostępnej przestrzeni. Jest wiele czynników, które musimy wziąć pod uwagę, ilość narzędzi jaka musimy zabrać, w jakich warunkach będziemy pracować, ile chcemy wydać oraz inne pomniejsze, indywidualne uwarunkowania. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajduje się tyle różnorakich walizek oraz mniejszych organizerów, że jesteśmy w stanie dopasować produkt do każdych potrzeb.

czytaj całość »
Regał magazynowy do piwnicy i garażu, czyli perfekcyjny porządek na małej przestrzeni
Regał magazynowy do piwnicy i garażu, czyli perfekcyjny porządek na małej przestrzeni

Piwnice i garaże zazwyczaj są miejscami gdzie lądują wszystkie przedmioty, na które miejsca zabrakło w domu ze względu na ich gabaryty lub przeznaczenie jak na przykład narzędzia. Nikt raczej nie chciałby trzymać brudnych kluczy w czystym domu, które nawet podczas przenoszenia mogą sporo nabrudzić. Takim sposobem w piwnicach i garażach które same w sobie nie są zazwyczaj zbyt duże trzeba zorganizować sporo miejsca. Dodatkowa trudność pojawia się, kiedy musimy stworzyć funkcjonalną przestrzeń, nie tylko na rzadko używane przedmioty, ale też narzędzia w garażu czy domowe wyroby w piwnicy. Operując na tak ograniczonej przestrzeni trzeba wykorzystać każde dostępne miejsce, warto  więc zagospodarować również ściany które mogą stworzyć nam wiele dodatkowego obszaru. Drugą równie ważną kwestią jest trwałość materiałów, warto użyć produktów renomowanych firm, które odwdzięczą się sprawnością przez lata.

czytaj całość »
Skrzynie transportowe na wymiar - dlaczego to najlepsze rozwiązanie?
Skrzynie transportowe na wymiar - dlaczego to najlepsze rozwiązanie?

Nasze przedmioty najbardziej narażone na uszkodzenia są podczas transportu oraz czynności z nim związanych, takimi jak załadunek oraz rozładunek. Sytuacja komplikuje się gdy mamy do zabrania dużo sprzętu, a nie dysponujemy ogromem miejsca w pojeździe. Nieodpowiednio zabezpieczony sprzęt podczas transportu jest niezwykle narażony na uszkodzenia, w trakcie jazdy przy mocniejszym zakręcie lub awaryjnym hamowaniu nie trudno o różnego rodzaju obicia, przemieszczające się przedmioty są zagrożeniem również dla pasażerów ponieważ przy odrobinie nieszczęścia ktoś może zostać uderzony. Dlatego dla bezpieczeństwa otaczających nas ludzi oraz sprzętu bardzo ważny jest wybór odpowiedniej skrzyni transportowej. Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów zapewni ochronę, która sprawdzi się podczas transportu, jak i w ciężkich warunkach podczas pracy.

czytaj całość »
Jak urządzić garaż?
Jak urządzić garaż?

Pierwszym pytaniem, jakie powinniśmy sobie zadać podczas planowania umeblowania w naszym garażu powinno być właśnie, do czego ma dokładnie służyć, jakie rzeczy muszą się w nim znaleźć, tak aby potem nie żałować ani nie przerabiać go drugi raz, co będzie się wiązać z dużymi kosztami oraz niepotrzebnym zamieszaniem. Ważną kwestią jest to, jaką dysponujemy przestrzenią oraz to, czy garaż będzie przeznaczony raczej do trzymania samochodu lub może będzie miejscem wykonywania różnego rodzaju prac. Gdy się już dokładnie zastanowimy i będziemy pewni naszych planów, na ich podstawie możemy zacząć obmyślać, jak mniej więcej będzie wyglądał nasz garaż i co się w nim znajdzie. Ważnym aspektem jest przemyślane wykorzystanie przestrzeni, tak aby udało się zmieścić jak najwięcej przydatnych nam rzeczy na przykład różnego rodzaju regałów półkowych bądź innych mebli warsztatowych, gdy większość miejsca jednak zabiera pojazd zachęcam do rozważenia różnego rodzaju elementów rozkładanych bądź na kółkach, tak aby po wyjechaniu pojazdem, można było wykonać proste prace, konieczne do wykonania, dlatego w każdym garażu warto zostawić chociaż niewielką część na różnego rodzaju miejsce do pracy.

czytaj całość »
Jak zadbać o komfortową temperaturę do pracy w garażu?
Jak zadbać o komfortową temperaturę do pracy w garażu?

Jednym z ważniejszych czynników decydujących o wydajności naszej pracy jest przebywanie w pomieszczeniu, gdzie panuje komfortowa dla nas temperatura, gdy zaczniemy odczuwać dyskomfort przez zbytnie ocieplenie bądź zmniejszenie się temperatury nasza uwaga rozstanie rozproszona, co negatywnie odbije się na jakości pracy bądź w skrajnych przypadkach może ją nawet uniemożliwić. Spadek koncentracji podczas wykonywania różnego rodzaju czynności, w zależności co robimy może mieć bardziej bądź mniej opłakane skutki, w najlepszym przypadku skończy się na drobnym skaleczeniu bądź nieznacznej stracie materialnej, jak na przykład stłuczona żarówka, niestety gdy będziemy operować bardziej niebezpiecznymi przedmiotami, jak różnego rodzaju piły bądź ostrza, skutki takiego roztargnienia mogą być o wiele bardziej dotkliwe. Warto też wziąć pod uwagę bardziej przyziemną rzecz, jaką będzie nasz poziom zmęczenia, gdy wykonamy pracę w przyjemnych i komfortowych warunkach po zakończeniu będziemy gotowi na dalsze działania, zaś gdy przez cały okres wykonywania naszych zadań będziemy odczuwać dyskomfort to zmęczenie nie pozwoli nam zrobić już potem nic konkretnego. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o odpowiednią temperaturę w naszym miejscu pracy, dbając tym samym o komfort i bezpieczeństwo nasze oraz naszych współpracowników, pomocna w tym będzie nagrzewnica warsztatowa, bądź różnego rodzaju klimatyzery, w które inwestycja zwracać się będzie za każdym razem, gdy będziemy pracować w komfortowych warunkach.

czytaj całość »
Jak przechowywać drobne elementy w warunkach warsztatowych lub w garażu?
Jak przechowywać drobne elementy w warunkach warsztatowych lub w garażu?

Kiedy wykonujemy jakąś pracę czy to profesjonalnie w naszym warsztacie lub przy jednej z wielu domowych napraw zależy nam, aby wykonać nasze zadanie w jak najkrótszym czasie oraz z jak największą dokładnością, ciężko uzyskać taki efekt, podczas gdy nasze miejsce pracy jest zabałaganione i urządzone bez większego pomysłu. W czasie takich prac często operujemy różnymi małymi przedmiotami takimi jak śrubki, nakrętki, wkręty, Rzeczy tego typu często różnią się między sobą detalami bądź drobną różnicą rozmiarów, dlatego tak ważne jest, aby nie dopuścić do pomieszania się tych komponentów. Każdy chyba w swoim życiu znalazł się w sytuacji, w której w najmniej odpowiednim momencie odłożył gdzieś potrzebny mu przedmiot i nie mógł go znaleźć na czas, każda, chwila którą tracimy na poszukiwania, dopasowywanie bądź segregowanie przedmiotów ma wpływ na tempo naszej pracy, czyli naszą ogólną produktywność. Dlatego też tak ważny jest dokładny zamysł tego jak chcemy, aby wyglądało nasze miejsce pracy, przemyślane, proste z szybkim dostępem do potrzebnych nam przedmiotów, koszty inwestycji, które trzeba ponieść zwrócą się z ogromną nawiązką w czasie potrzebnym na wykonanie tych samych czynności.

czytaj całość »
Nowość! Wodoszczelne oraganizery Max Grip!
Nowość! Wodoszczelne oraganizery Max Grip

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi nowymi wodoszczelnymi oragnizerami Max Grip, podręczny produkt zapewniający bezpieczeństwo naszym przedmiotom wszędzie gdzie tylko trzeba. Uważamy że jest to bardzo interesujący produkt dlatego poświęcamy im osobny wpis na naszym blogu do którego serdecznie zapraszamy.

czytaj całość »
WALIZKI HERMETYCZNE

Wprowadzamy do sprzedaży Wodoszczelne walizki najwyższej jakości do transportu i ochrony delikatnych i wartościowych przedmiotów.

Max Cases to wodoszczelna linia produktów, która została stworzona, aby zapewnić doskonałą ochronę przed żywiołami, wodą, kurzem i uderzeniami podczas transportu delikatnych i wartościowych przedmiotów. Certyfikaty sprawiają, że obudowy te nadają się do szerokiego zakresu zastosowań, takich jak marynarka, fotografia i transmisja, nurkowanie, sporty na świeżym powietrzu, medycyna, wojsko, korpusy specjalne, opakowania przemysłowe, a nawet przemysł produkcyjny.

Walizki Hermetyczne wodoodporne posiadające ceryfikaty: Dir94/62/CE , RoHS, REACH, ISO9001, OP67, ATA300

czytaj całość »
Pojemniki do segregacji

Przyszedł nowy rok, a z nim wiele zmian. Jedną z nich jest ustawa śmieciowa. Ciągle nie wiemy, jak segregować śmieci, do jakich pojemników je wrzucać oraz gdzie kupić kosze na odpady. Przychodzimy z pomocą.
Dlatego też wprowadzamy do sprzedażny podstawowe pojemniki do segregacji. 

Zgodnie z tymi przepisami odpady komunalne powinny być zbierane w sposób selektywny w podziale co najmniej na:

- papier, w pojemnikach/workach koloru niebieskiego z napisem „papier”,

- szkło, w pojemnikach/workach koloru zielonego z napisem „szkło”,

- metale i tworzywa sztuczne, w pojemnikach/workach koloru żółtego z napisem „metale i tworzywa sztuczne”

Link do produktów: Kosze do segregacji.

 

 

czytaj całość »
Akcja - Zostań Dystrybutorem regałów Errex

Rozpoczęliśmy akcję nawiązywania kontaktów z nowymi partnerami handlowymi w zakresie dystrybucji systemu regałów zaczepowych Errex.

regały półkowe Errex

Mile widziane będą zarówno firmy posiadające doświadczenie w tej branży jak i partnerzy, którzy chcieliby przy naszej pomocy poszerzyć zakres swojej oferty o nowe produkty.

czytaj całość »
Regały półkowe Errex

Kolejne nowe produkty w naszej ofercie. Tym razem prezentujemy Państwu regały półkowe ERREX włoskiej firmy DALMINE LS . Są to profesjonalne regały zaczepowe (główne elementy konstrukcji składane bez użycia śrub). 

 

czytaj całość »
Produkty powiązane

Przeglądając produkty proszę zwrócić uwagę na produkty powiązane znajdujące sie poniżej opisu danego artykułu. Są to produkty, które można ze sobą łączyć w  przeróżny sposób lub są to artykuły pasujące do siebie.

Pomaga to w organizacji magazynu i znacznego skrócenia czasu szukania kolejnego produktu a nie zawsze jesteśmy wszystkiego w stanie odszukać jesli na stronie www jest mnóstwo produktów.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl