Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
WALIZKI HERMETYCZNE

Wprowadzamy do sprzedaży Wodoszczelne walizki najwyższej jakości do transportu i ochrony delikatnych i wartościowych przedmiotów.

Max Cases to wodoszczelna linia, która została stworzona, aby zapewnić doskonałą ochronę przed żywiołami, wodą, kurzem i uderzeniami podczas transportu delikatnych i wartościowych przedmiotów. Certyfikaty sprawiają, że obudowy te nadają się do szerokiego zakresu zastosowań, takich jak marynarka, fotografia i transmisja, nurkowanie, sporty na świeżym powietrzu, medycyna, wojsko, korpusy specjalne, opakowania przemysłowe, a nawet przemysł produkcyjny.

Walizki Hermetyczne wodoodporne posiadające ceryfikaty: Dir94/62/CE , RoHS, REACH, ISO9001, OP67, ATA300

czytaj całość »
Pojemniki do segregacji

Przyszedł nowy rok, a z nim wiele zmian. Jedną z nich jest ustawa śmieciowa. Ciągle nie wiemy, jak segregować śmieci, do jakich pojemników je wrzucać oraz gdzie kupić kosze na odpady. Przychodzimy z pomocą.
Dlatego też wprowadzamy do sprzedażny podstawowe pojemniki do segregacji. 

Zgodnie z tymi przepisami odpady komunalne powinny być zbierane w sposób selektywny w podziale co najmniej na:

- papier, w pojemnikach/workach koloru niebieskiego z napisem „papier”,

- szkło, w pojemnikach/workach koloru zielonego z napisem „szkło”,

- metale i tworzywa sztuczne, w pojemnikach/workach koloru żółtego z napisem „metale i tworzywa sztuczne”

Link do produktów: Kosze do segregacji.

 

 

czytaj całość »
Akcja - Zostań Dystrybutorem regałów Errex

Rozpoczęliśmy akcję nawiązywania kontaktów z nowymi partnerami handlowymi w zakresie dystrybucji systemu regałów zaczepowych Errex.

regały półkowe Errex

Mile widziane będą zarówno firmy posiadające doświadczenie w tej branży jak i partnerzy, którzy chcieliby przy naszej pomocy poszerzyć zakres swojej oferty o nowe produkty.

czytaj całość »
Regały półkowe Errex

Kolejne nowe produkty w naszej ofercie. Tym razem prezentujemy Państwu regały półkowe ERREX włoskiej firmy DALMINE LS . Są to profesjonalne regały zaczepowe (główne elementy konstrukcji składane bez użycia śrub). 

 

czytaj całość »
Produkty powiązane

Przeglądając produkty proszę zwrócić uwagę na produkty powiązane znajdujące sie poniżej opisu danego artykułu. Są to produkty, które można ze sobą łączyć w  przeróżny sposób lub są to artykuły pasujące do siebie.

Pomaga to w organizacji magazynu i znacznego skrócenia czasu szukania kolejnego produktu a nie zawsze jesteśmy wszystkiego w stanie odszukać jesli na stronie www jest mnóstwo produktów.

 

czytaj całość »
Pojemnik magazynowy - Właściwości i zastosowanie

Nasze produkty sprawdzą się wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba funkcjonalnego zorganizowania miejsca pracy i przechowywania niewielkich przedmiotów, które przez cały czas muszą być łatwo dostępne i estetycznie wyeksponowane.

Gdzie znajdą zastosowanie pojemniki magazynowe? Jak sama nazwa mówi w magazynie, a poza tym także w warsztacie, sklepie, biurze, garażu, piwnicy. W ich zastosowaniu właściwie nie ma ograniczeń.

czytaj całość »
Systemy pojemników magazynowych PROFIPLUS i COMPACT – co wybrać?

Prędzej czy później w każdym warsztacie przychodzi konieczność zorganizowania porządków. Podpowiadamy jak poradzić sobie z drobnym sprzętem, takim jak śruby, nakładki, wkręty, itp. Proponujemy proste i wygodne rozwiązanie jakim są pojemniki magazynowe, a inaczej warsztatowe. Przeczytaj i przekonaj się sam! 

Całą ofertę pojemników znajdziesz w kategorii POJEMNIKI MAGAZYNOWE

 

czytaj całość »
Walizka aluminiowa - dlaczego warto?

Walizka aluminiowa zyskała ogromną popularność wśród profesjonalistów, korzystających z nich w codziennej pracy, jak i wśród majsterkowiczów i hobbystów. Najważniejsze właściwości walizek, szczególnie doceniane przez użytkowników to materiał, uniwersalność, cena oraz łatwość i komfort użytkowania. Przekonaj się sam!

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl