Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Produkty powiązane

Przeglądając produkty proszę zwrócić uwagę na produkty powiązane znajdujące sie poniżej opisu danego artykułu. Są to produkty, które można ze sobą łączyć w  przeróżny sposób lub są to artykuły pasujące do siebie.

Pomaga to w organizacji magazynu i znacznego skrócenia czasu szukania kolejnego produktu a nie zawsze jesteśmy wszystkiego w stanie odszukać jesli na stronie www jest mnóstwo produktów.

 

czytaj całość »
Pojemnik magazynowy - Właściwości i zastosowanie

Nasze produkty sprawdzą się wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba funkcjonalnego zorganizowania miejsca pracy i przechowywania niewielkich przedmiotów, które przez cały czas muszą być łatwo dostępne i estetycznie wyeksponowane.

Gdzie znajdą zastosowanie pojemniki magazynowe? Jak sama nazwa mówi w magazynie, a poza tym także w warsztacie, sklepie, biurze, garażu, piwnicy. W ich zastosowaniu właściwie nie ma ograniczeń.

czytaj całość »
Systemy pojemników magazynowych PROFIPLUS i COMPACT – co wybrać?

Prędzej czy później w każdym warsztacie przychodzi konieczność zorganizowania porządków. Podpowiadamy jak poradzić sobie z drobnym sprzętem, takim jak śruby, nakładki, wkręty, itp. Proponujemy proste i wygodne rozwiązanie jakim są pojemniki magazynowe, a inaczej warsztatowe. Przeczytaj i przekonaj się sam! 

Całą ofertę pojemników znajdziesz w kategorii POJEMNIKI MAGAZYNOWE

 

czytaj całość »
Walizka aluminiowa - dlaczego warto?

Walizka aluminiowa zyskała ogromną popularność wśród profesjonalistów, korzystających z nich w codziennej pracy, jak i wśród majsterkowiczów i hobbystów. Najważniejsze właściwości walizek, szczególnie doceniane przez użytkowników to materiał, uniwersalność, cena oraz łatwość i komfort użytkowania. Przekonaj się sam!

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl