Personalizowane wypełnienia piankowe na zamówienie już dostępne!

Wypełnienia piankowe na zamówienie już dostępne!

Wypełnienia piankowe na zamówienie już dostępne!

    Pianka wypełniająca jest świetnym produktem który znacząco poprawia bezpieczeństwo przenoszonego przedmiotu, jeżeli więc zależy Państwu na sprawnym i spokojnym transporcie zapraszamy do zaznajomienia się z tym produktem poprzez ten wpis na naszym blogu. Standardowe wypełnienia piankowe można dostosować za pomocą nożyka bądź wydzieranych części, jest to dobre rozwiązanie które sprawdzi się w większości przydatków, lecz dla klientów z bardziej rozbudowanymi potrzebami, przygotowaliśmy ofertę pianek na zamówienie, stworzonych idealnie na wymiar do Państwa przedmiotu. Oferujemy kompleksową usługę, zajmujemy się przygotowaniem projektu jak i jego późniejszą realizacją, wszystko w ciągłym kontakcie z klientem, dzięki czemu powstaje idealnie dopasowany do oczekiwań produkt końcowy.

Jak przebiega cały proces?

    Wszystko zazwyczaj zaczyna się od wysyłki przez klienta przedmiotu który miałby znaleźć się docelowo w piance, istnieje możliwość wysłania rysunku lecz z doświadczenia wiemy że z pomocą opcji numer 1 wszystko wychodzi lepiej i dokładniej. Oczywiście najpierw trzeba wybrać bazę, czyli walizkę z jakiej chcemy skorzystać, następnie wybieramy rodzaj pianki oraz wykonujemy rysunek. Końcowym etapem przed akceptacją przez klienta jest wykonanie wzoru który zostanie Państwu zaprezentowany, po pozytywnym rozpatrzeniu projektu zaczynamy właściwą produkcje, koszty oraz czas oczekiwania są indywidualnie omawianie z klientem. 

Kilka słów o samych piankach

    Wypełnienia piankowe są bardzo prostym i zarazem świetnym produktem, ich rola jest utrzymanie przedmiotu w jednym miejscu oraz absorbcja uderzeń, dzięki dodatkowej warstwie ochrony jaką stanowi nawet podczas uszkodzenia walizki przedmiot może zostać nienaruszony, ponieważ cały impet uderzenia wyhamuje się na zniszczeniu ścianek kufra oraz właśnie na piance. Oczywiście dalej bardzo ważnym aspektem jest wybór walizki dostosowany do przewidywanych warunków jej użytkowania, tak jak wspomniałem wypełnienie piankowe jest dodatkiem który głównie chroni przedmiot przed wewnętrznymi obiciami, aby mieć pewność bezpieczeństwa należy również zadbać o odpowiednią walizkę. Dużą zaletą pianek jest również ich niska cena w porównaniu do tego jaka ochronę oferują jest bardzo atrakcyjna, standardowy(oczywiście nie zawsze) zestaw pianek składa się zazwyczaj z 3 części:

  • Pianka falowana- przeznaczona do wieka walizki
  • Pianka gruba- z możliwością wyrywania sześcianów lub do samodzielnego przycięcia
  • Pianka chuda- przeznaczona na spód walizki

 

Takie rozwiązanie pozwala na możliwość lepszego dopasowania przedmiotu do pianki, podczas dopasowywania należy starać się zostawiać jak najmniej wolnego miejsca pomiędzy pianką a przedmiotem, zapobiegniemy w ten sposób zbędnego przemieszczania się rzeczy na boki.

 

 

   

 

   

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl