Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70, 53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8-17
wtorki: godz. 9-17
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Walizki aluminiowe serwisowe, warsztatowe oraz transportowe

Każdej czynności jaką wykonujemy towarzyszy transport potrzebnych nam narzędzi, mogą być to przeróżne przedmioty, wszystko zależy oczywiście od naszych zamiarów. Każdy jednak chciałby aby przykładowo walizka której używa chroniła dobrze zawartość oraz była wygodna w użytkowaniu, to wszystko można w prosty sposób osiągnąć wybierając odpowiedni produkt do transportu oraz przechowywania naszych przedmiotów.

Zapewniamy duży wybór różnorodnych produktów, dzięki czemu można precyzyjnie dobrać walizkę do naszych preferencji, wiele skrzyń posiada rozmaite dodatki takie jak przegrody, paski, zamki oraz wiele innych użytecznych dodatków. Możliwości zatem jest naprawdę wiele, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która zadowoli profesjonalistów jak i zapalonych majsterkowiczów.

 

WALIZKI UŻYTKOWE RODZAJE

Pomarańczowa Walizka hermetyczna MAX505 555 x 428 x 211 mm

Apteczka MED06

Duża plakietka LOGO 200x100 mm

Dwukolorowy nadruk na walizkę

Etui ochronne Oxford 270 x 220 x 80 mm

  • nowość

Etui ochronne duże 300 x 200 x 90mm

  • nowość

Etui ochronne średnie 310 x 200 x 40 mm

  • nowość

Jednokolorowy nadruk na walizkę

Kółka do walizki 520/540/620

  • nowość

Kółka do walizki MAX465

Kółka do walizki MAX505

Kółka do walizki MAX520

Kółka do walizki MAX540

Mała plakietka LOGO 100x50 mm

Organizer do walizki MAX380H160

Organizer do walizki MAX430

Organizer do walizki MAX505

Organizer do walizki MAX520

Wysoka różnorodność dostępnych produktów

Tak jak wspominałem przy każdej pracy towarzyszy transport narzędzi, lecz mówiąc „narzędzia” posługuję się bardzo dużym uproszczeniem, pod tym słowem może kryć się naprawdę wiele przedmiotów o różnych rozmiarach oraz właściwościach, a co za tym idzie o różnych sposobach przechowywania. Narzędzia można podzielić w uproszczeniu na te podręczne jak na przykład śrubokręty lub na cięższy sprzęt który potrzebuje więcej przestrzeni, oferujemy więc kilak rodzajów produktów które sprawdzą się w transporcie poszczególnych przedmiotów.

Uniwersalnym sposobem który sprawdzi się przy większości podręcznych narzędzi będzie duża walizka aluminiowa wyposażona w przegródki oraz różnego rodzaju organizatory, dzięki możliwości zmiany układu wyposażenia można dostosować je pod aktualnie wykonywane zadanie co jest szczególnie użyteczne gdy często zmieniamy asortyment z którym działamy. Warto również zwrócić uwagę na walizki aluminiowe typowo serwisowe, przykładem jest tutaj produkt o kodzie CWS20, wyposażony w liczne organizery oraz schowki pomieści wyposażenie godne warsztatu, poza tym posiada klasyczne dla naszych produktów udogodnienia jak pasek na ramię, wzmacniane rogi czy zamek zabezpieczony szyfrem.

Produktami na rzeczy o większych gabarytach są walizki transportowe, są to skrzynie na znacznie większe przedmioty, ze względu na swoje przeznaczenie nie posiadają one organizerów które przeszkadzałby w transporcie dużych przedmiotów, użytecznym dodatkiem jaki posiadają są mocne gumki osadzone na wieku dzięki którym można bezpiecznie transportować na przykład kable do głośnika który jest głównym ładunkiem. Ciemne walizki aluminiowe wraz z odcieniami szarości są przeważającą kolorystyką, jednak zdarzają również odważniejsze kolory jak na przykład czerwień, można więc wyróżnić się ciekawą kolorystyką jeżeli przyjdzie taka potrzeba.

Wysoka jakość gwarantem świetnej wytrzymałości

Zanim dopuścimy produkt do sprzedaży oczywiście sprawdzamy jego jakość, dlatego jesteśmy pewni że każdy artykuł z naszego sklepu, który jest używany zgodnie z przeznaczeniem posłuży skutecznie przez długi okres czasu. Ciekawy pomysł na użyteczne dodatki oczywiście podnosi bardzo atrakcyjność produktu, lecz nawet z najlepszym pomysłem przy wykorzystaniu materiałów niskiej jakości nie powstanie nic dobrego. Nasze produkty opieramy na materiałach wysokiej jakości, tego samego oczekujemy również od naszch dostawców, aluminium, tworzywa sztuczne, płyta pilśniowa oraz inne metale, to właśnie na tych surowcach opierają się nasze artykuły.

Świetnym połączeniem dającym bardzo wysoki poziom ochrony jest walizka aluminiowa z wypełnieniem piankowym, wytrzymała skrzynia chroni przed uszkodzeniem od zewnątrz zaś gąbka dba aby przedmiot wewnątrz nie obijał się o ścianki. Hitem sprzedażowym w naszym sklepie jest mała walizka aluminiowa o kodzie CWA60, bardzo podręczna oraz elegancko wyglądająca, dzięki wypełnieniu piankowemu wewnątrz państwa przedmiot jest chroniony na bardzo wysokim poziomie, także oprócz walorów estetycznych spełnia również swoją docelową rolę. Jak można zauważyć dostępnych możliwości jest bardzo wiele, niezależnie od tego czy Państwa wyborem będzie walizka aluminiowa mini czy jeden z największych modeli, poznają się Państwo na naszej wysokiej jakości oraz obsłudze klienta.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl