Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70, 53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8-17
wtorki: godz. 9-17
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Walizki na zamówienie

Etapem podczas którego przedmioty są najbardziej narażone na uszkodzenia jest transport oraz związane z nim czynności, jak załadunek oraz rozładunek. Źle zabezpieczony ładunek, błędy ludzkie podczas rozładunku oraz wiele innych losowych zdarzeń mogą doprowadzić do poważnych szkód co będzie wiązać się często z wysokimi kosztami. Rozwiązaniem tego problemu może być wyposażenie się w adekwatne do posiadanych przedmiotów skrzynie bądź walizki transportowe, wytrzymałe oraz pojemne kufry, świetnie sprawdzą się podczas przechowywania oraz przewożenia. Podczas obchodzenia się z przedmiotami o nietypowych wymiarach może wystąpić problem z dobraniem odpowiedniego kufra, aby zapewnić sobie najbardziej optymalne rozwiązanie ciekawą opcją będzie opracowanie walizki na zamówienie.

WALIZKI NA ZAMÓWIENIE

Walizka aluminiowa -

Walizka aluminiowa czarna -

Walizka aluminiowa mała -

Walizka aluminiowa średnia -

Walizka aluminiowa z szufladami

Dlaczego warto zainwestować w personalizowane produkty?

Na rynku dostępnych jest wiele gotowych do zakupu modelów, również na naszej stronie sprzedajemy tego typu produkty. Mimo świetnej jakości, gotowy produkt nigdy nie będzie idealnie zgrywał się z naszymi oczekiwaniami, można oczywiście modyfikować go przy pomocy różnych dodatków lecz zawsze będzie trzeba godzić się na mniejsze lub większe kompromisy. Korzystając z możliwości jaką dają kufry na zamówienie, mogą Państwo oprócz oczywiście wymiarów, wybrać materiały oraz wszystkie dodatki w jakie będzie wyposażony produkt końcowy. Daje to Państwu praktycznie pełną dowolność, dzięki czemu otrzymujemy idealnie dopasowany do oczekiwań produkt. Prowadzimy oraz doradzamy przez cały czas trwania procesu, dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży wiemy jakie rozwiązania się sprawdzą a jakich lepiej unikać.

Jaką opcje wybrać?

Najważniejszym czynnikiem, wręcz określającym przyszłe możliwości walizki są materiały z jakich zostanie wykonana. Podstawową opcją jest płyta pilśniowa wzmacniana w newralgicznych miejscach za pomocą metalu lub tworzyw sztucznych, jest to najtańsza opcja idealnie spisująca się podczas codziennego użytkowania. Droższą możliwością są walizki aluminiowe na zamówienie, wykonane w całości z metalu posiadają większą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Jeszcze jedną z możliwości jest wykorzystanie tworzyw sztucznych o zwiększonej wytrzymałości, przykładem takiego materiału jest ABS. Przykładowo, elegancko wykonana walizka aluminiowa mała na zamówienie, może być bardzo elegancko wyglądającym gadżetem, podkreślającym profesjonalizm firmy. Warto pamiętać że wykorzystany materiał ma ogromny wpływ na maksymalne obciążenie walizki, im wytrzymalszy materiał tym cięższe rzeczy będziemy w stanie transportować bez ryzyka uszkodzenia kufra. Walizki wykonywane na zamówienie mogą być oczywiście wyposażone w wiele dodatków, takich jak zamknięcia na klucz, szyfr, różnego rodzaju uchwyty, wzmocnienia w newralgicznych miejscach oraz wewnętrze uzupełnienia jak tablice narzędziowe, kieszonki czy wypełnienia piankowe. Ciekawą propozycją będzie walizka z szufladami na zamówienie, połącznie organizera oraz kufra owocuje bardzo użyteczną, mobilną przestrzenią. Podane tutaj możliwości są tylko wybranymi, najbardziej popularnymi rozwiązaniami, transportowa walizka na zamówienie może być wyposażona w każdy realny do przełożenia na rzeczywistość pomysł osoby składającej zamówienie.

Skrzynie transportowe mogą mieć niezliczone formy oraz wyposażenie, szczególnie wtedy kiedy to klient decyduje od początku do końca w jaki sposób będzie wyglądał produkt końcowy. Warto jednak pamiętać że minimalna ilość sztuk jaką należy zamówić to 250-300 sztuk, w innym wypadku cena za pojedynczą sztukę osiągnęłaby bardzo wygórowaną cenę. Czas oczekiwania zależy od wielu czynników jak ilość, rodzaj produktu oraz jego skomplikowanie, każde zamówienie rozpatrywane jest indywidualnie. Jedno jest pewne, skrzynie aluminiowe wykonywane na zamówienie mogą być wielkim ułatwieniem przy codziennych zadaniach dla ich użytkowników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl