Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70, 53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8-17
wtorki: godz. 9-17
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Uchwyty, haczyki oraz tablice na narzędzia

Przemyślana organizacja przestrzeni zaowocuje przyjemną oraz płynną pracą, wiele osób jednak zwleka ze zmianami z myślą że będzie to drogi oraz czasochłonny proces, mimo wszystko z pomocą odpowiednich do tego artykułów jak różnego rodzaju uchwyty na narzędzia można w prosty sposób ułatwić sobie życie.

Czym jest więc przemyślana organizacja przestrzeni? Jest to nic innego jak maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca, niewiele trzeba żeby w przydomowym garażu poczuć się jak w profesjonalnym zakładzie, wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy osiągnąć. Przy fazie projektowania warto jednak zastanowić się wybiegając lekko w przyszłość, tak aby miejsce pracy było solidne i użyteczne przez długie lata, bądź posiadało przemyślane miejsce na późniejsze modyfikacje.

 

UCHWYTY NA NARZĘDZIA

Haczyki 16 sztuk

Haczyki 20 sztuk

Listwa na narzedzia mała 270x60x36 mm

Listwa na narzędzia duża - 540x60x36 mm

Listwa narzedziowa z tworzywa 615x150x67 mm

Płyta perforowana - 600x400x15 mm

Półka na klucze - 210x175x25 mm

Półka na narzedzia - 580x150x45 mm

Półka na wiertła i bity - 165x50x30 mm

Półka narzędziowa - 230x90x45 mm

Tablica narzędziowa szara - 540x450x20 mm

Uchwyt na klucze płaskie - 255x125x25 mm

Zestaw 10 szt. haczyków 30 mm

Zestaw 10 szt. haczyków 40 mm

Zestaw 8+8 szt. haczyków 30 mm + 40 mm

Zestaw pojemników na 2 tablicach

Możliwości płynące z tablicy narzędziowej

Nasza oferta bogata jest w różnego rodzaju wyposażenie które można zamontować przykładowo na ścianie, umożliwia to tablica narzędziowa, świetny produkt który oszczędzi Państwu wiele bałaganu oraz nerwów. Montowanie na ścianach jest kłopotliwe ze względu na konieczność wiercenia bądź używanie mało trwałych elementów w różny sposób przyklejanych, przy montażu tablicy musimy wykonać tylko kilka dziur aby tablica trzymała się solidnie i była w stanie utrzymać ciężar całego wyposażenia.

Haczyki do tablicy narzędziowej oraz inne wyposażenie montuje się już bezpośrednio na tablicy bez potrzeby robienia kolejnych dziur, tak samo łatwo można demontować poszczególne części, dlatego właśnie jest to bardzo wygodne i wszechstronne narzędzie pracy. Asortyment taki jak uchwyt na klucze płaskie lub listwa narzędziowa, są w stanie pomieścić wszystkie standardowe narzędzia, uniwersalnym produktem są haczyki na narzędzia, za ich pomocą możemy podwiesić praktycznie wszystko. Tworzy to wiele możliwości ponieważ haczyki mają różne kształty co pozwoli na działanie z wieloma przedmiotami które nawet nie zostały do tego zaprojektowane.

Produkty tej kategorii można z powodzeniem wykorzystać w każdej użytkowej części naszego domu oraz miejsca pracy, świetnie sprawdzą się w piwnicach, garażach oraz różnego typu warsztatach. Półka na narzędzia sprawdzi się świetnie jako wieszak na narzędzia garażowe lub warsztatowe, dzięki swojej prostocie jest bardzo uniwersalna i łatwo ją zaadaptować. Wszystkie komponenty wykonane są z metalu lub wytrzymałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu cechują się dużą wytrzymałością i trwałości co gwarantuje długie i skuteczne korzystanie z produktu.

Oszczędność miejsca

Tablice narzędziowe wraz z całym wyposażeniem można montować na różnego rodzaju często niewykorzystanych powierzchniach jak na przykład ściany, możemy dzięki temu zyskać wiele dodatkowego miejsca na przedmioty które warto mieć pod ręką. Warto pomyśleć o przeniesieniu niewielkich rzeczy które dotychczas trzymaliśmy na standardowych półkach, na właśnie różnego rodzaju wyposażenie zawieszane, pozwoli nam to zwolnić miejsce na cięższe i większe przedmioty które muszą być składowane w tradycyjny sposób. Dzięki temu utworzymy swoje miejsce pracy bardziej przejrzyste oraz zorganizowane, co z pewnością przełoży się na lepsza wydajność oraz zadowolenie z wykonywanych czynności.

Bardzo użytecznym produktem przy organizacji małych przedmiotów są pojemniki magazynowe, dostępne w kilku kolorach oraz rozmiarach świetnie nadają się do segregacji różnego rodzaju śrubek i tym podobnych przedmiotów, wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego dzięki czemu zniosą z powodzeniem długi okres użytkowania.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl