Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70
53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8:00-17:00

Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Skrzynki na elektronarzędzia

Każdy fachowiec aby wykonywać swoją pracę na wysoki poziomie musi być wyposażony w odpowiednie dla swojej profesji narzędzia, niezależnie jednak, co to będzie za sprzęt, każdemu zależy, aby dotarł on do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie.

Oprócz kwestii bezpieczeństwa ważnym aspektem jest również komfortowe obnoszenie się ze sprzętem, obie te sprawy mogą załatwić skrzynki na elektronarzędzia. Transportowanie narzędzi oraz potrzebnego wyposażenia luzem sprawia wiele kłopotów oraz niepotrzebnego zamieszania, o wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest odpowiednia skrzynka na elektronarzędzia, bardzo skuteczne w swojej prostocie narzędzie, dzięki któremu zaoszczędzą Państwo cenny czas oraz pieniądze.

SKRZYNKI NA ELEKTRONARZĘDZIA

Skrzynka na elektronarzędzia 3000A - 405x320x120 mm

Skrzynka na elektronarzędzia 3000 - 400x310x160 mm

Skrzynka na elektronarzędzia 3000D - 410x320x155 mm

Walizka narzedziowa metalowa - 450x265x200 mm

Walizka narzedziowa metalowa - 400x300x95 mm

Walizka narzedziowa metalowa - 410x250x330 mm

Walizka narzedziowa metalowa - 625x330x170 mm

Zastosowanie

Skrzynie dedykowane do transportu elektronarzędzi powinny zainteresować każdego posiadacza jednego z wielu dostępnych na rynku urządzeń. Posiadając zabezpieczenie w postaci odpowiednio dobranej skrzyni nie narażamy się na przypadkowe uszkodzenie naszego sprzętu. Dodatkowo możemy przenosić więcej wyposażenia, dzięki czemu mamy wszystko w jednym miejscu, co znacząco ułatwia organizacje. Każda skrzynka oczywiście wyposażona jest w zamknięcie na klips oraz rączkę, dodatkowo newralgiczne miejsca wykończone są miękką pianką aby zapobiec obiciom oraz zarysowaniom. Całość tworzy prosty oraz uniwersalny produkt, oprócz narzędzi oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby transportować za ich pomocą coś innego. Wysoka jakość wykonania oraz użyte materiały dają duże możliwości aby odpowiednio wykorzystać te produkty. Dzięki dostępności wielu produktów, bez problemu można dobrać odpowiedni artykuł do swojego przedmiotu, skrzynki sprawdzą się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i do przydomowych napraw, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Materiały oraz wykonanie

Dostępne w naszym sklepie skrzynki na elektronarzędzia można podzielić na 2 grupy, ze względu na materiały z jakich zostały wykonane, są to tworzywa sztuczne oraz metal. Obie grupy mają swoje cechy którymi warto się pokierować wybierając odpowiedni produkt dla siebie, najważniejszą różnicą pomiędzy tymi produktami jest ich wytrzymałość. Jeżeli wyjątkowo zależy Państwu na odporności skrzynki na uszkodzenia polecamy te wykonane z metalu, dzięki całkowitemu wykonaniu z tego materiału ochronią one zawartość nawet przed mocnymi uderzeniami, wiąże się to z wyższą cena niż za odpowiednik na bazie tworzywa sztucznego. Otrzymujemy jednak produkt na najwyższym poziomie, którego mocne uszkodzenie będzie bardzo trudne a co za tym idzie istnieje mała szansa, aby zawartość ucierpiała na skutek upadku bądź uderzenia.

Nie oznacza to jednak, że tworzywa sztuczne poddadzą się każdym drobnym upadkom. Odmiana plastiku, jaką zastosowano, to polipropylen, dzięki swoim świetnym właściwościom, jak szeroko pojęta wytrzymałość, jest to często stosowany w przemyśle materiał do wyrobu tego typu produktów. Oznacza to, że artykuły wykonane z tego materiału świetnie sprawdzą się podczas standardowego użytkowania. W połączeniu ze stosunkowo niską ceną powinny w zupełności zaspokoić większość klientów.

Przed zakupem warto zastanowić się jaki produkt będzie dla Państwa najbardziej odpowiedni, w jakich warunkach oraz jak mocno będziemy eksploatować produkt. Jest to bardzo ważne, ponieważ odpowiedni wybór uchroni nas przed dodatkowymi kosztami, które w przypadku elektronarzędzi mogą być dość wysokie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl