Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70, 53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8-17
wtorki: godz. 9-17
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Regały półkowe – elementy

Mamy odpowiedź dla tych, którzy oczekują indywidualnych rozwiązań i optymalnego wykorzystania miejsca do przechowywania i magazynowania – zachęcamy do zbudowania własnego regału półkowego. Nasz asortyment daje unikatową możliwość skompletowania elementów do regałów półkowych i stworzenia z nich dokładnie takiego regału, jaki idealnie wpasuje się w przestrzeń danego magazynu czy każdego innego pomieszczenia.

Zapraszamy do wyboru słupów, poprzeczek, paneli półek, stopek itp. Wszystkie akcesoria, wyprodukowane przez Dalmine Logistic Solutions, to ukłon w stronę najbardziej wymagających klientów – bardzo wytrzymałe, łatwe w montażu, przystosowane do dużych obciążeń, dostępne w wielu wariantach. Zachęcamy do zakupów!

REGAŁY PÓŁKOWE - ELEMENTY

Panel półki 100x1000x0,6 mm regału Errex

Panel półki 100x1300x0,6 mm regału Errex

Panel półki 100x700x0,6 mm regału Errex

Panel półki 200x1000x0,6 mm regału Errex

Panel półki 200x1300x0,6 mm regału Errex

Panel półki 200x700x0,6 mm regału Errex

Poprzeczka z podwójnym hakiem - 300 mm (do regału Errex)

Poprzeczka z podwójnym hakiem - 400 mm (do regału Errex)

Poprzeczka z podwójnym hakiem - 500 mm (do regału Errex)

Poprzeczka z podwójnym hakiem - 600 mm (do regału Errex)

Poprzeczka z podwójnym hakiem - 800 mm (do regału Errex)

Półka 1000x500 do regału zaczepowego Errex

Słup do regału Errex H - 1000 mm

Słup do regału Errex H - 2000 mm

Słup do regału Errex H - 2500 mm

Słup do regału Errex H - 3000 mm

Słup do regału Errex H - 3500 mm

Słup do regału Errex H - 4000 mm

Co warto wiedzieć o regałach półkowych?

Ciężko wyobrazić sobie bardziej podstawową rzecz niż półki, znajdują się one praktycznie w każdym pomieszczeniu, w jakim było nam dane przebywać. Mogłoby się wydawać, że przy tak podstawowej rzeczy nie ma miejsca na kreatywność oraz innowacyjne rozwiązania. Aby przekonać się jednak, że nawet tak prosty przedmiot można przedstawić w kreatywnej i bardzo wygodnej formie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą regałów. Elementy regału metalowego można składać w całość niczym dziecięce klocki.

Oferowane przez nas produkty sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest porządna półka do magazynowania rozmaitych rzeczy. Największą zaletą tego produktu jest to, że każdy regał półkowy Errex wyposażony jest w zaczepowy system montażu. Oznacza to, że poradzimy sobie ze złożeniem nie posiadając śrub ani specjalistycznych narzędzi. Dzięki temu, przy reorganizacji magazynu możemy w prosty sposób przenieść regał bądź zmienić rozkład półek. Dzięki szerokiemu wyborowi dostępnych części, jesteśmy w stanie dopasować regały do każdego miejsca oraz docelowego produktu, który będzie na nich składowany.

Dobrane elementy sprawdzone są oczywiście przez naszych specjalistów, wszystko dla pewności że regał będzie stabilny oraz bezpieczny w użytkowaniu. Słup do regału jest bardzo lekki oraz wytrzymały, a poprzeczka z podwójnym hakiem zapewni stabilne podłoże dla półki. Każde elementy regału magazynowego wykonane są z ocynkowanego metalu, zapewnia to wysoką odporność na rdzę oraz uszkodzenia mechaniczne. Producent zdaje sobie sprawę, jak ważna jest jakość przy produktach służących do składowania. Przez lata produkcji wypracował sobie technologię, która pozwoliła zająć mu jedno z czołowych miejsc na arenie tego typu wyrobów.

Co zyskujemy decydując się na regały półkowe?

Jest wiele powodów, by zdecydować się właśnie na metalowe regały półkowe. Nasi klienci cenią sobie przede wszystkim:

  • solidny materiał produkcji - ocynkowany metal
  • dodatkowe stężenie wzmacniające, zwiększające stabilność regałów magazynowych
  • szeroka dostępność różnych wariantów - wymiary, liczbę półek i ich dopuszczalne obciążenie możesz dobrać zgodnie z indywidualnymi potrzebami
  • panelowa - modułowa budowa ułatwia łączenie dowolnej liczby elementów i tworzenie regałów półkowych precyzyjnie wypełniających daną przestrzeń
  • wygodny system montażu - regały półkowe w naszym sklepie to regały zaczepowe, montuje się je bez użycia śrub i specjalistycznych narzędzi
  • możliwość łączenia kolumn o dowolnej długości, dzięki systemowi wspólnych słupów dla sąsiadujących kolumn

Nasza oferta w pełni zadba o organizację każdego magazynu. Perfekcyjny efekt bierze się z dopracowania szczegółów, o które dbamy z najwyższą starannością. Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się regały półkowe warte zakupu - jednak to nie wszystko. Chcemy zadbać również o ich idealne dopasowanie do wnętrza, w którym mają zostać zastosowane. Wystarczy skorzystać z formularza online, aby otrzymać wycenę i projekt idealnie dopasowanego systemu regałów magazynowych.

Oprócz transparentnej i korzystnej ceny - (zachęcamy do skorzystania z dodatkowych rabatów np. za odbiór osobisty), klienci zyskują również indywidualne rozwiązanie, zdecydowanie ułatwiające stworzenie praktycznej przestrzeni do magazynowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl