Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70, 53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8-17
wtorki: godz. 9-17
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Regaliki szufladkowe

Przy większości prac w garażach bądź warsztatach zazwyczaj mamy do czynienia z małymi elementami, takimi jak śrubki, nakrętki oraz inne przedmioty które zazwyczaj różnią się malutkimi detalami, trudno zauważalnymi na pierwszy rzut oka. Poszukiwanie odpowiedniego przedmiotu pośród ogromu innych bardzo podobnych, nie dość że znacząco wydłuża nasz czas pracy to powoli nasila naszą złość i irytację co może przełożyć się na utratę skupiania, przez co spadają efektywność i chęci do pracy. Idealnym rozwiązaniem tego, jak i kilku innych problemów, są regaliki szufladkowe, dostępne w wielu konfiguracjach z różną wielkością oraz liczbą szuflad, które skutecznie pomogą w uporządkowaniu drobnych elementów. Dzięki prostemu, lecz bardzo skutecznemu wyposażeniu dodatkowemu w postaci przegródek oraz etykiet, organizacja pracy jest jeszcze prostsza, gdyż wszystko jest na swoim miejscu.

 

REGALIKI SZUFLADKOWE

Etykiety do regalików szufladkowych 260 sztuk

Przegrody do szufladki A - 10 sztuk

Przegrody do szufladki B / C - 5 sztuk

Przegrody do szufladki E - 10 sztuk

Regalik szufladkowy 33 szuflady - 303x133x434 mm

Regalik szufladkowy 17 szuflad - 300x135x280 mm

Regalik szufladkowy 22 szuflady - 297x160x475 mm

Regalik szufladkowy 5 szuflad - 300x155x460 mm

Regalik szufladkowy 5 szuflad - 300x465x70 mm

Regalik szufladkowy 9 szuflad - 295x135x190 mm

Regalik szufladkowy metalowy 13 szuflad - 300x155x420 mm

Regalik szufladkowy metalowy 8 szuflad - 300x135x373 mm

Regał obrotowy - 340x380x465 mm

Regał obrotowy 445x445x1900 mm

Szufladka 2C do regalików - 280x128x85 mm

Szufladka B do regalików - 140x125x35 mm

Szufladka C do regalików - 273x127x35 mm

Wielofunkcyjny regał szufladkowy z pojemnikami

Dobre zagospodarowanie przestrzeni jest ważną cechą odpowiednio prowadzonego warsztatu. Równie istotne jest wykorzystanie trwałych narzędzi, dobrej jakości tak, aby praca była jak najprostsza oraz co najważniejsze bezpieczna. Z pomocą przychodzą nasze innowacyjne produkty, wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz z dbałością o szczegóły. Zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów którzy cenią sobie profesjonalizm oraz możliwość wyboru.

Jednym z bardzo oszczędnych dla przestrzeni a jednocześnie pakownych rozwiązań jest regał obrotowy. Nasz większy regał obrotowy ma 1710 mm wysokości, a dzięki rozmieszczeniu pojemników oraz szufladek dookoła całego regału na obrotowej platformie, możemy mieć pod ręką bardzo wiele narzędzi oraz innego wyposażenia. Wszystko dzięki zastosowaniu szufladek oraz pojemników magazynowych różnych wielkości, aby jeszcze bardziej podzielić przestrzeń, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Przydatne będą też przegrody do szufladek regałowych, bardzo użyteczne rozwiązanie przy większej ilości, różnych przedmiotów. Podczas pracy fizycznej w warsztatach lub garażach często zdarzają się różnego rodzaju uszkodzenia sprzętu, jak na przykład obicia, otarcia bądź upadające przedmioty. Dlatego też, nasz produkt może pełnić rolę warsztatowego regału obrotowego, osadzonego na stabilnej platformie z 4 nóżkami. Został wykonany z metalu oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dlatego gwarantuje wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz długi okres użytkowania.

Regaliki w swojej standardowej formie również cechują się mnogością zastosowań oraz wysoką jakością. W wielofunkcyjny regał szufladkowy z pojemnikami powinien wyposażyć się każdy, nawet niedzielny majsterkowicz. Dla zwiększenia wytrzymałości oraz stabilności regaliki wewnątrz są dodatkowo wzmocnione stalową konstrukcją. Stabilny regał szufladkowy świetnie sprawdzi się jako wolnostojący organizer, a dzięki specjalnie przygotowanym wypustkom jesteśmy w stanie szybko i skutecznie zawiesić regał na ścianie. Takie rozwiązanie pomoże Państwu zaoszczędzić cenna przestrzeń oraz zagospodarować niewykorzystane ściany zyskując wiele nowego miejsca do wykorzystania. Niektóre regaliki sprawdzą się również w roli mobilnych schowków, ponieważ posiadają rączkę do wygodnego przenoszenia. Z regalików można korzystać bez obaw, że szufladki wypadną, ponieważ wszystkie zostały zabezpieczone na taką ewentualność - możemy być spokojni nawet podczas przenoszenia. Każda szufladka do regalików magazynowych jest w pełni demontowalna a co za tym idzie - istnieje możliwość dowolnej zmiany konfiguracji regalika.

Jesteśmy przekonani, że z pomocą naszych produktów, każdy jest w stanie zorganizować swoje miejsce pracy na najwyższym poziomie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl