Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70, 53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8-17
wtorki: godz. 9-17
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Pojemniki magazynowe z pokrywami

Od lat podstawami skutecznego magazynowania są porządek oraz przemyślane i intuicyjne rozwiązania, aby wszystko działało jak trzeba. Osoba szukająca danego przedmiotu nie może mieć trudności z jego zlokalizowaniem. Aby osiągnąć taki efekt, trzeba z pomysłem zagospodarować przestrzeń, jaką dysponujemy. Konieczne będą odpowiednie narzędzia, takie jak na przykład pojemnik z pokrywką, prawdziwy niezbędnik w kwestii magazynowania. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim wysokiej jakości wykonania oraz przemyślanej, lecz prostej budowie. Wszystko dopełnia duży wybór rozmiarów oraz kolorów. Zachęcamy do zapoznania się z tym świetnym produktem, z jego pomocą organizacja zakładu pracy bądź garażu wcale nie musi być taka trudna.

Wytrzymałość oraz budowa pojemników

Pojemnik plastikowy z pokrywką, aby prawidłowo spełniał swoją funkcję, musi zostać zrobiony z wysokiej klasy materiałów. Podczas intensywnej pracy mało kto delikatnie obchodzi się z narzędziami, dlatego jakość i idąca za nią wytrzymałość jest szczególnie ważna. Dodatkowo wszystkie uszkodzenia wyposażenia wiążą się ze stratami czasu a co za tym idzie utratą pieniędzy, warto więc zainwestować w produkty renomowanej firmy, aby oszczędzić sobie kosztownych wymian wadliwego wyposażenia.

 

POJEMNIKI MAGAZYNOWE + POKRYWY

Etykiety do dużych pojemników 20 sztuk

Etykiety do małych pojemników 20 sztuk

Etykiety do największych pojemników nr 5 - 20 sztuk

Etykiety do średnich pojemników 20 sztuk

Pojemnik magazynowy, warsztatowy nr 1 - 102x100x60 mm. Mały, Szary.

Pojemnik magazynowy, warsztatowy nr 1 - 100x102x60 mm. Mały, Żółty.

Pojemnik magazynowy, warsztatowy nr 1 - 102x100x60 mm. Mały, Zielony.

Pojemnik magazynowy, warsztatowy nr 2 - 160x102x75 mm. Średni, Czerwony.

Pojemnik magazynowy, warsztatowy nr 2 - 160 x 102 x 75 mm. Średni, Zółty

Pojemnik magazynowy, warsztatowy nr 2 - 165 x 100 x 75 mm. Średni, Szary.

Pojemnik magazynowy, warsztatowy nr 2- 157x100x74 mm. Mały niebieski

Pojemnik magazynowy, warsztatowy nr 4 - 345x210x150 mm. Duży, Żółty.

  • promocja

Pojemnik magazynowy, warsztatowy nr 4 - 345x210x150 mm. Duży zielony

Pojemnik magazynowy, warsztatowy nr 4 - 350x205x150 mm. Duży niebieski

Pojemnik z pokrywą niebieski 107x107x128 mm

Pojemnik z pokrywą żółty 107x107x128 mm

Pokrywa do pojemnika nr1 - 95x97x60 mm

Pokrywa do pojemnika nr3 - 230x140x125 mm

Naszym dostawcą pojemników jak i wielu innych produktów jest firma Allit, dzięki dużemu doświadczeniu w kwestii produkcji wyposażenia magazynowego, artykuły jakie dostarczają cechują się jakością oraz rozwiązaniami technicznymi na najwyższym poziomie. Bardzo istotną kwestią podczas wyboru tego typu produktów jest użyty do produkcji materiał. Pojemnik z pokrywką został zrobiony z wytrzymałego tworzywa sztucznego o nazwie polipropylen. Tworzywo to jest bardzo szeroko stosowanym w przemyśle materiałem, dzięki wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne, otrzymujemy produkt odporny na wszystkie podstawowe czynniki, przez które kuwetka mogłaby zostać uszkodzona podczas standardowego użytkowania.

Wysoka wytrzymałość chemiczna oznacza że produkty wykonane z polipropylenu są niewrażliwe na żywice, tłuszcze, oleje oraz zasady, czyli praktycznie wszystkie substancje obecne w zakładach pracy. Uwzględniając niską wagę oraz możliwość operowania w temperaturach od -10 do +60 stopni Celsjusza, całościowo otrzymujemy bardzo wytrzymały oraz wygodny w użytkowaniu produkt. Pojemniki z serii Compact zostały wyposażone w opatentowany system układania w stosy. Dzięki specjalnym wcięciom widocznym w środku, kuwetki można wkładać jedną w druga, co według producenta pozwala zaoszczędzić 40% miejsca przy przechowywaniu pustych

pojemników. Podczas gdy kuwetki są w użyciu, lecz dalej chcemy układać je w stosy, za pomocą widocznych po bokach uchwytów możemy blokować wchodzenie pojemników jeden w drugi, dzięki czemu możemy wykorzystać w pełni dostępną przestrzeń. Pojemniki magazynowe i pokrywa do pojemnika plastikowego Compact kompatybilne są z kuwetkami z serii ProfiPlus, można je bez problemu razem układać w stosy.

Dedykowane do pojemników dodatki

Pojemniki magazynowe wraz z dodatkami zostały opracowane tak, aby każdy bazując na dostępnych elementach mógł dobrać odpowiedni zestaw do swoich potrzeb, uniwersalność tych produktów jest jedną z ich największych zalet. Dodatkiem który pozwoli zaoszczędzić wiele miejsca są z pewnością zestawy naścienne takie jak listwy oraz tablice, dzięki wykorzystaniu często pomijanej przestrzeni dostępnej na ścianach mogą Państwo zyskać dodatkową powierzchnię na przeróżne przedmioty. Aby zamontować listwy oraz tablice wystarczy wykonać w ścianie kilka otworów, potem całe wyposażenie montujemy już bezpośrednio na listwach za pomocą specjalnie do tego przystosowanych wypustek, dzięki temu mogą Państwo dowolnie zmieniać aktualnie używane akcesoria. Pojemnik z polipropylenu zamykany na pokrywę chroni zawartość przed brudzeniem się oraz przypadkowym wypadnięciem.

Dedykowane klapki dostępne są tylko do kuwetek Compact, montowane są na specjalne zaczepy widoczne przy tylnej ściance. Dzięki pojemnikom można zorganizować garaż jak i duże zakłady produkcyjne, w mnogości dostępnych kolorów, typów oraz rozmiarów. Z pewnością każdy znajdzie najlepsze dla siebie rozwiązanie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a w razie konieczności kontaktu z naszymi specjalistami.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl