Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70
53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8:00-17:00

Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Organizery

Praktycznie każdy lubi mieć porządek i nie tracić czasu na szukanie zagubionych w bałaganie przedmiotów. Zazwyczaj kłopotliwe są małe rzeczy, które albo się gubią, albo mieszają ze sobą,  przez co znalezienie odpowiednich przedmiotów może znacząco wydłużyć nasz czas pracy. Rozwiązaniem tego problemu jest wyposażenie się w odpowiedni zestaw organizerów. Dostępnych jest wiele rodzajów o różnych specyfikacjach i ciekawych rozwiązaniach, które mają za zadanie ułatwić nam organizację i jak najbardziej jest to możliwe. Od prostych, małych lecz bardzo skutecznych w swojej prostocie, do dużych wypełnionych rożnymi przegródkami oraz pojemnikami profesjonalnych organizerów bardzo ułatwiających pracę, wprowadzając organizację na nowy poziom.

 

ORGANIZERY

Mały organizer pusty 180x150x40 mm

Mały organizer z 7 przegrodami 180x150x40 mm

Mały organizer z 9 przegrodami 180x150x40 mm

Mały organizer z 9 przegrodami 290x183x43 mm

Nosidło na narzedzia 380x250x145 mm

Nosidło na narzedzia 390x290x215 mm

Organizer 12 regulowanych przegród - 293x235x50 mm

Organizer 15 części - 290x180x40 mm

Organizer 36 regulowanych przegród - 465x375x70 mm

Organizer 9 części - 290x180x40 mm

Organizer duży 12 części - 290x367x55 mm

Organizer duży 12 części - 368x293x55 mm

Organizer duży 15 części - 390x265x55 mm

Organizer duży 25 części - 290x367x55 mm

Organizer duży 27 części - 290x365x60 mm

Organizer EuroPlus 12 części głęboki

Organizer EuroPlus 19 pojemników

Organizer EuroPlus 21 pojemników

Profesjonalne organizery do każdej pracy

W szerokiej gamie naszych produktów znajdziemy szereg organizerów, które wyróżniają się na tle innych. Profesjonalne organizery cechują się ciekawymi rozwiązaniami, które mogą się sprawdzić przy wielu profesjach, znacząco ułatwiając nam różne aspekty naszej pracy. Przydatną opcją są różnego rodzaju organizery z wyjmowanymi pojemnikami. Podczas pracy nie musimy nosić całego naszego sprzętu, wystarczy że wyciągniemy tylko potrzebne nam przedmioty i za ich pomocą zaczniemy działać. Ponadto większość organizerów jest przystosowana do samodzielnej aranżacji za pomocą pojemników magazynowych z naszej oferty, można więc skorzystać z wielu przygotowanych przez nas gotowych zestawów, bądź po prostu ułożyć własny. 

Warto również zwrócić na różnego rodzaju organizery narzędziowe. Bardzo uniwersalnym narzędziem jest na przykład nosidło na narzędzia z naszej oferty, które łączy dużą przestrzeń na narzędzia z wbudowanymi w obudowę organizerami na małe elementy. To bardzo poręczny zestaw, który pomieści wszystkie podstawowe narzędzia i drobiazgi. Ciekawą propozycją dla wszystkich którzy mają kontakt z wodą, czy to przy pracy, czy podczas wypoczynku, powinny być organizery z serii MAX. Dostępne w 4 rozmiarach z różna ilością przegród, wodoszczelne organizery wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, posiadające certyfikat IP67, dzięki swojej wytrzymałości sprawdzą się tak samo dobrze nad wodą, jak i jako organizer warsztatowy. Organizer plastikowy jest świetnym wyborem, ponieważ użyty do produkcji oferowanych przez nas modeli materiał to polipropylen - bardzo wytrzymałe tworzywo sztuczne idealnie nadające się do produkcji tego typu przedmiotów, dzięki swoim właściwościom.

Tanie i praktyczne rozwiązania

W naszej ofercie organizerów większość pozycji nie przekracza kilkudziesięciu złotych. Wiele użytecznych produktów, dzięki którym możemy uporządkować przestrzeń możemy mieć za naprawdę małe pieniądze, jak na przykład organizer na narzędzia, który kosztuje około 20 złotych. Za takie sumy możemy mieć nawet produkty pokroju organizerów z regulowanymi przegrodami, dzięki którym możemy dostosowywać organizer w zależności, jaka w danym momencie jest potrzeba. 

Wodoszczelne organizery z serii MAX również mieszczą się w pułapie 100 złotych, więc jak widać nie są to drogie produkty, lecz ich użyteczność jest na bardzo wysokim poziomie. Zastosowanie dla organizerów można znaleźć wszędzie, czy to w warsztacie, w kuchni bądź garażu. Organizery często wykorzystywane są do zorganizowania miejsca w różnego rodzaju większych produktach, jak na przykład walizki i skrzynie. Dlatego jeżeli istnieje taka potrzeba warto łączyć różne produkty, jak na przykład skrzynie, organizery, pojemniki magazynowe, tworząc w taki sposób dobrze zorganizowane, przemyślane i poręczne narzędzia do sprawnej pracy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail bądź telefon oraz życzymy udanych i przemyślanych zakupów!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl