Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70, 53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8-17
wtorki: godz. 9-17
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

MASTER

Nagrzewnice Master - gwarancja jakości!

Renomowana firma Master zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości produktów od 1954 roku. W jej ofercie możemy znaleźć nagrzewnice, osuszacze budowlane oraz klimatyzatory przemysłowe. Każdy z ich produktów na przestrzeni tych lat zdał egzamin na wielu płaszczyznach, wszystko dzięki sumiennemu dbaniu o wysoką jakość oraz opracowywaniu coraz to nowszych i bardziej funkcjonalnych rozwiązań. Dlatego też, postanowiliśmy zostać oficjalnym dystrybutorem marki. Oznacza to, że oferujemy pełną pomoc przy wyborze sprzętu oraz przy czynnościach związanych z jego późniejszą eksploatacją, ponieważ jesteśmy pewni, że ich oferta jest na tyle obszerna, że każdy znajdzie to, czego szuka, oraz produkt, który wybierze będzie spełniał jego wszystkie, nawet najbardziej wygórowane, oczekiwania.  

Zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją. Przy każdym produkcie przedstawiamy kluczowe cechy modelu danej nagrzewnicy i korzyści płynące z jej użytkowania, po szczegółowe informacje zapraszamy do katalogu MASTER lub bezpośrednio do naszych pracowników, którzy pozostają do Państwa dyspozycji. 

Certyfikat Autoryzowanego regionalnego dystrybutora MASTER

NAGRZEWNICE MASTER

Nagrzewnica elektryczna B18EPR

  • promocja

Nagrzewnica elektryczna B30EPR

Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 15 EPB

  • promocja

Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 2 EPB

Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 22 EPB

  • promocja

Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B 5EPB

  • promocja

Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B3,3 EPB

Nagrzewnica elektryczna nadmuchowa B9 EPB

Nagrzewnica gazowa BLP 103 ET

Nagrzewnica gazowa nadmuchowa BLP 17 M

Nagrzewnica gazowa nadmuchowa BLP 33ET

Nagrzewnica gazowa nadmuchowa BLP 33M

Nagrzewnica gazowa nadmuchowa BLP 53ET

Nagrzewnica gazowa nadmuchowa BLP 53M

  • promocja

Nagrzewnica gazowa nadmuchowa BLP 73ET

Nagrzewnica gazowa nadmuchowa BLP 73M

Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin B 100 CED

  • promocja

Nagrzewnica olejowa bez odprowadzania spalin B 150 CED

  • promocja

Bogata oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie

Nagrzewnice Master wyposażone mogą być w jeden z 3 sposobów zasilania:

Nagrzewnice elektryczne

Nagrzewnice gazowe

Nagrzewnice olejowe: mobilne lub stacjonarne 

Każda z tych opcji posiada swoją specyfikację i co za tym idzie cechy, które będą bardziej odpowiednie na innych powierzchniach, dlatego przed zakupem trzeba sobie odpowiedzieć na kilka istotnych pytań. Jak duża i jaka będzie powierzchnia, którą chcę ogrzać? Czy nagrzewnica będzie jedynym źródłem ciepła? Jak dużym budżetem dysponuję? 

Najważniejszym aspektem będzie jednak kwestia bezpieczeństwa, ponieważ nie do każdej powierzchni odpowiednia będzie każda nagrzewnica. Najbezpieczniejszym wyborem przy małych powierzchniach będą bezspalinowe nagrzewnice Master, czyli nagrzewnica elektryczna. Gwarancją bezpieczeństwa jest fakt, że nie wytwarza ona spalin oraz nie posiada źródła otwartego ognia. Bez obaw można jej używać do ogrzewania zamkniętych pomieszczeń, gdzie przebywają ludzie, jako na przykład nagrzewnica warsztatowa oraz do ogrzewania pomieszczeń przy pracach wykończeniowych. 

Następnym rodzajem nagrzewnicy jest nagrzewnica gazowa. Jej dużym plusem są małe koszty użytkowania w porównaniu z nagrzewnicą elektryczną, której stosowanie wiąże się z stosunkowo dużym kosztem w porównaniu do reszty rozwiązań. Nagrzewnice gazowe powinno się stosować do dużych, otwartych bądź dobrze wentylowanych powierzchni, jej stosowanie na małych, zamkniętych obiektach może skutkować nawet zaczadzeniem oraz odkładaniem się nadmiernej ilości pary wodnej. 

Nagrzewnice olejowe odpowiednie na budowę

Ostatnią możliwością w ofercie firmy Master jest nagrzewnica olejowa. Jest to najchętniej używany sprzęt na różnego rodzaju budowach ze względu na swoją dużą moc i wiele możliwości, które daje. Nagrzewnice te są najtańsze w eksploatacji, lecz również najdroższe w zakupie, decydując się więc na nie ponosimy jednorazowo większy koszt niż przy innych nagrzewnicach. Patrząc przyszłościowo, będziemy jednak miesięcznie ponosić niższe koszty za eksploatację, więc zakup po upływie czasu pozwoli zaoszczędzić cenne pieniądze. 

Nagrzewnice olejowe możemy podzielić na dwa rodzaje, takie które posiadają odprowadzanie spalin oraz te, które takiej funkcji nie posiadają. Nagrzewnice wyposażone w tę opcję można stosować w zamkniętych obiektach podobnie jak nagrzewnice elektryczne, ponieważ posiadają one zamkniętą komorę spalania przez co ogrzane powietrze nie zawiera szkodliwych spalin. Takie rozwiązanie jest oczywiście droższe lecz bezpieczeństwo które daje jest warta swojej ceny. Nagrzewnice bez odprowadzania spalin można stosować w otwartych bądź dobrze wentylowanych powierzchniach, podobnie jak nagrzewnice gazowe. Nagrzewnica olejowa będzie oczywiście dalej jednak bardziej wydajna niż gazowa, lecz wiąże się to z wyższym kosztem samego urządzenia. 

Ciekawym dodatkiem również od firmy Master będą wentylatory, które pomagają w odpowiedniej cyrkulacji oraz równomiernym rozprowadzaniu ciepłego powietrza po pomieszczeniu. Przy konieczności pozbycia się wilgoci oferujemy również osuszacze. 

Jak widać, wybór jest naprawdę duży i dość zróżnicowany, dlatego chętnie udzielimy cennych wskazówek co do wyboru odpowiedniego produktu, zachęcamy więc do kontaktu poprzez e-mail bądź telefon.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl