Dane Kontaktowe

Wist sp.k. Jacek Miller

ul. Robotnicza 70, 53-608 Wrocław
woj. Dolnośląskie

tel: 71 34 11 771
email: online@wist24.pl
NIP: 8971783612
pn - pt: godz. 8-17
wtorki: godz. 9-17
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Meble warsztatowe

Centrum każdego warsztatu stanowi miejsce naszej pracy, najczęściej jest to stół warsztatowy, na którym wykonujemy wszystkie czynności związane z naszym zajęciem, równie ważne jest zachowanie higieny oraz porządku, w czym znacznie pomogą różnego rodzaju szafki ubraniowe oraz socjalno-gospodarcze. Do pracy zazwyczaj potrzebny nam jest ogrom narzędzi oraz innych niezbędnych zasobów w zależności od naszej profesji, ważne więc jest żeby dobrze zorganizować i przemyśleć to, w jakich warunkach będziemy wykonywać swoje zadania. Kompleksowe wyposażenie warsztatowe zapewni nam sprawną oraz co najważniejsze, bezpieczną pracę, dlatego w naszej ofercie oferujemy Państwu wytrzymałe meble warsztatowe, takie jak stoły, szafy socjalne oraz ubraniowe. Wszystkie wykonane z materiałów przystosowanych do warunków warsztatowych, dzięki czemu idealnie spełnią swoją rolę.

 

MEBLE WARSZTATOWE

Szafa socjalno-gospodarcza 1800x600x500 mm

Szafa ubraniowa 1800x300x500 mm

Szafa ubraniowa podwójna 1800x600x500 mm

Zestaw mebli warsztatowych na każdą powierzchnię

Każda przestrzeń wymaga odpowiedniej aranżacji wnętrza, w przypadku pomieszczeń przeznaczonych do pracy na pierwszym miejscu trzeba postawić dobrą organizację oraz trwałość wybranych przez nas produktów. Musimy być pewni i przekonani o jakości wyposażenia z którego korzystamy, jednocześnie musi nam ono ułatwiać pracę, poprzez różnego rodzaju ciekawe i trwałe rozwiązania. Warto też się zastanowić czego dokładnie oczekujemy od naszego warsztatu i na tej podstawie zakupić odpowiedni zestaw mebli magazynowych, w skład takiego zestawu musi oczywiście wejść wytrzymały stół warsztatowy. 

W oferowanych przez nas stołach cały korpus wykonany jest z wytrzymałej blachy, idealnie nadającej się do warunków warsztatowych, zaś blat zrobiony ze sklejki liściastej. Blacha jest koloru szarego, lecz oczywiście za wcześniejszym uprzedzeniem istnieje możliwość zmiany koloru, atutem tego materiału jest jego proste utrzymanie w czystości dzięki gładkiej powierzchni. Stoły warsztatowe występują w 2 rozmiarach, standardowy o wymiarach 850x600x600 oraz opcja dwa razy szersza, na której zyskujemy wiele przestrzeni roboczej której jak każdy wie, nigdy za wiele. Dodatkowo każdy ze stołów posiada szufladę z zamkiem cylindrycznym oraz różnego rodzaju półki na podręczne przedmioty.

Pojemne szafy socjalno-gospodarcze

Kolejnym ważnym elementem są różnego rodzaju schowki na ubrania bądź inne przedmioty, pojemna szafa socjalno-gospodarcza powinna znaleźć się w każdym warsztacie, może służyć do przechowywania wielu przedmiotów bez obawy o zabrudzenia, ponieważ również jest w pełni wykonana z blachy. Dzięki jej budowie, możemy przechowywać w niej różne podłużne przedmioty jak np. szczotki i mopy oraz mniejsze rzeczy na 4 półkach, dodatkowo pod półkami zostało przygotowane przemyślane miejsce na większy przedmiot typu wiadro. 

Dla zachowania higieny i komfortu pracowników, podstawowym wyposażeniem jest szafka ubraniowa, tak aby każda zatrudniona osoba miała kawałek swojej prywatnej przestrzeni do zostawienia ubrań oraz innych rzeczy, z którymi przychodzi do pracy. W naszej ofercie znajduję się również szafa ubraniowa podwójna, do której zakupu zachęcamy przy większym zapotrzebowaniu, ze względu na korzystniejszą cenę pojedynczej szafy. Meble warsztatowe zastosowanie znajdą oczywiście również w garażach czy nawet domach, ze względu na swój uniwersalny charakter i łatwość w czyszczeniu jako na przykład szafa ubraniowa do garażu, gdy po pracy w garażu chcemy zostawić brudne ubrania poza domem. Warsztaty różnego rodzaju różnią się przeznaczeniem, wielkością, ilością pracowników, lecz każdy działa po to, aby wykonywać pewną pracę i to jak na najlepszym poziomie. Dlatego właśnie przemyślane i starannie wykonane wyposażenie warsztatowe jak meble jest podstawą dla wykonywania całego procesu w zakładzie, oprócz mebli w naszej ofercie znaleźć można również wiele innych przydatnych w warsztatach produktów, takich jak różnego rodzaju organizery, pojemniki oraz wiele innych, dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami naszych produktów. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl